Bursa Büyükşehir Belediyespor pobedio Arkas Spor na svom terenu

Bursa Büyükşehir Belediyespor, koji je imao 18 pobjeda u 10 mečeva koje je odigrao u ligi i koji je bio na 6. mjestu, nije mogao početi četvrti set kako je želio protiv svog protivnika, koji je također imao 18 pobjeda u 10 mečeva i bio je na nižem nivou. Međutim, Bursa Büyükşehir Belediyespor je u posljednjem dijelu dobio prednost i četvrti set dobio sa 25-20, ostavivši meč sa pobjedom od 3-1. Ovim rezultatom, Bursa Büyükşehir Belediyespor, koja je ostvarila 19. pobjedu u svom 11. meču, će se u subotu, 20. februara 17. godine, u 2024. sedmici lige suočiti sa Rams Global Cizre Belediyespor u gostima.

DNEVNA SOBA: Cengiz Göllü

SUDIJE: Ozan Sarıkaya, Melike Erol Özkan

METROPOLITSKA OPŠTINA BURSA SPOR: Hakkı Çapkınoğlu, Orçun Ergün, Bahov, Emre Batur, Okello, Gökhan Gökgöz (Caner Ergül (L), Emre Berat Fırat, Mehmet Hacıoğlu)

ARKAS: Ulaş Onur Topbaşlı, Efe Mandıracı, Ertuğrul Gazi Metin, Grozer, Burutay Subaşı, Kartev (Ahmet Karataş (L), Halil İbrahim Yücel)

SETOVI: 25-23, 25-23, 15-25, 25-20

VRIJEME: 108 minuta (26, 29, 23, 30)