Zamjenik generalnog direktora TCDD Kazancıoğlu nalazi se u Batmanu za Raybus

tcdd generalni asistent Kazancioglu na suncu za raybus
tcdd generalni asistent Kazancioglu na suncu za raybus

Rektor Univerziteta Batman Dr. Nakon što je Aydın Durmuş predao zahtjev za zahtjev za cestu i most na ruti autoputa Batman-Savur ministru prometa i infrastrukture Adilu Karaismailoğluu, zamjeniku generalnog direktora za prijevoz TCDD F. Şinasi Kazancıoğlu sa pratećim timom, autoputem Batman-Savur i ministrom Karaismailoğluom u Batmanu. došao kod Batmana da izvrši terensko istraživanje radija, što je pružilo dobre vijesti.


Zamjenik generalnog direktora Kazancıoğlu, koji je posjetio rektora Durmuşa u njegovoj kancelariji, rekao je da su došli u Batman u skladu s uputama ministra Karaismailoğlua.

Navodeći da su došli raditi terenska istraživanja, Karaismailoğlu je rekao: "Nadam se da će to biti dobro za Batmana."

Izrazivši zadovoljstvo što su Batmanovi zahtjevi pronađeni za kratko vrijeme, rektor prof. Dr. S druge strane, Durmuş je rekao, „Želimo zahvaliti našem ministru, koji je poslao svoje ovlašćene prijatelje u naš grad u vrlo kratkom roku da ispune zahtjeve Batmana. Put između Batmana i Savura doista će promijeniti sudbinu našeg univerziteta i našeg grada. Ovaj će se most smanjiti između Batmana i Mardina, kao i između Batmana i Diyarbakira. Pored ovoga uspostavlja se u Zapadnom Ramanu u 2. OIZ-u. Ovim mostom proizvodi sa visokom dodanom vrijednošću koji će se proizvoditi u našem OIZ-u vrlo će lako doći do naših susjednih zemalja, Sirije, Iraka i Irana. "

Rektor Durmuş naglasio je da će raybus koji je dao tokom posjete ministra Karaismailoğlua također promijeniti sudbinu grada. "Nadamo se da ćemo što prije vidjeti naš nacionalni električni voz, koji je upotpunjen lokalnim i nacionalnim resursima, čije su fabričke ispitne faze završene, a na ove tračnice ulazi u naš grad." .

Tijekom posjete, zamjenik generalnog direktora Kazancıoğlu predstavio je model vlaka velike brzine postavljen rektoru Durmuşu i rektoru Durmuşu Kazancıoılu uručio plaketu.

Rektor Univerziteta Batman Dr. Nakon što je Aydın Durmuş predao zahtjev za zahtjev za cestu i most na ruti autoputa Batman-Savur ministru prometa i infrastrukture Adilu Karaismailoğluu, zamjeniku generalnog direktora za prijevoz TCDD F. Şinasi Kazancıoğlu sa pratećim timom, autoputem Batman-Savur i ministrom Karaismailoğluom u Batmanu. došao kod Batmana da izvrši terensko istraživanje radija, što je pružilo dobre vijesti.

Zamjenik generalnog direktora Kazancıoğlu, koji je posjetio rektora Durmuşa u njegovoj kancelariji, rekao je da su došli u Batman u skladu s uputama ministra Karaismailoğlua.

Navodeći da su došli raditi terenska istraživanja, Karaismailoğlu je rekao: "Nadam se da će to biti dobro za Batmana."

Izrazivši zadovoljstvo što su Batmanovi zahtjevi pronađeni za kratko vrijeme, rektor prof. Dr. S druge strane, Durmuş je rekao, „Želimo zahvaliti našem ministru, koji je poslao svoje ovlašćene prijatelje u naš grad u vrlo kratkom roku da ispune zahtjeve Batmana. Put između Batmana i Savura doista će promijeniti sudbinu našeg univerziteta i našeg grada. Ovaj će se most smanjiti između Batmana i Mardina, kao i između Batmana i Diyarbakira. Pored ovoga uspostavlja se u Zapadnom Ramanu u 2. OIZ-u. Ovim mostom proizvodi sa visokom dodanom vrijednošću koji će se proizvoditi u našem OIZ-u vrlo će lako doći do naših susjednih zemalja, Sirije, Iraka i Irana. "

Rektor Durmuş naglasio je da će raybus koji je dao tokom posjete ministra Karaismailoğlua također promijeniti sudbinu grada. "Nadamo se da ćemo što prije vidjeti naš nacionalni električni voz, koji je upotpunjen lokalnim i nacionalnim resursima, čije su fabričke ispitne faze završene, a na ove tračnice ulazi u naš grad." .

Tijekom posjete, zamjenik generalnog direktora Kazancıoğlu predstavio je model vlaka velike brzine postavljen rektoru Durmuşu i rektoru Durmuşu Kazancıoılu uručio plaketu.


Budite prvi koji će komentirati

Komentari