Erciyes Moto Fest završava spektakularnim finalom

spektakularno finale završio je erciyes moto fest
spektakularno finale završio je erciyes moto fest

Erciyes 40 završen Moto festivala u Turskoj okuplja na stotine The Iron Horse samita iz različitih pokrajina. Donoseći drugačiju atmosferu u Kajseri, događaj je okrunjen koncertom Kurtalan Expressa.

Metropolitanska općina Kayseri, Erciyes Inc. i Kaytur Inc. volonterski motociklistički klubovi u Kayseriju, Erciyes Moto Fest, koji se ove godine po drugi put održao, uz podršku tisuće 2 metara u prostoru šatorskog kampa, održan je na platou Erciyes Tekir.

Turske 40 počela sa spaljivanje stotina motocikla entuzijasta iz različitih provincija prisustvovali su logorske vatre prvog dana festivala. Motociklisti u Erciyesu, na vrhu sportskog i festivalskog 3-a, proveli su dan prepun koncerata, takmičenja, očaravajućih priredbi akrobacije i raznih događanja. Motociklisti, koji su se ugodno družili s dnevnim aktivnostima, također su bili uveče oduševljeni vatrenom zabavom.

Drugog dana festivala, dva su kotača koja su otkrila Kayseri sudjelujući u povijesti i obilasku prirode imala nezaboravno iskustvo vozeći se sa jednogodišnjim konjima u Hürmetçi Reeds u podnožju Erciyesa. Učesnici su potom obišli Erciyes, demonstracije akrobatske akrobacije motocikla na parkiralištu Tekir bili su svjedoci trenutaka punih uzbuđenja. Pored toga, motociklisti su se takmičili najviše vremena za jelo na natjecanju jela kobasica i hljeba koje je organizirano pod sloganom Suc kobasica Patla la. Tokom događaja učesnicima su podijeljeni i razni pokloni.

Baris Manco i osnovali najstarije Turske rock bendova nalazi između Anadolija Erciyes Kurtalan Ekspres Moto Fest Uzimajući u centru pažnje na završnici krunisan noć. Učesnici su se veoma zabavili u događaju za koji je vladalo veliko interesovanje.

Nakon festivala, Kayseri Erciyes A.Ş. Predsjednik Odbora Murat Cahid Cıngı je rekao, „Naša planina Erciyes postala je lijep medij za mnoge društvene, sportske i kulturne aktivnosti. Na Erciyes Moto Festu bila je to prekrasna organizacija koju smo doveli u naš grad. Pripremili smo ovaj događaj koji smo učinili tradicionalnim, zajedno sa našim volonterskim moto klubovima u Kayseriju. Sretni smo što smo sa intenzivnim učešćem realizirali još jedan sjajan festival. Naši gosti iz cijele države napustili su naš grad na vrlo sretan način sakupljajući lijepe uspomene. Ovaj je događaj doneo drugačiju atmosferu Kajzerima. Nadamo se da ćemo nastojati da ovu aktivnost proširimo i međunarodnom aktivnošću. “

Ovaj slide show zahtijeva JavaScript.

O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Ova stranica koristi Akismet kako bi smanjila neželjenu poštu. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.