Pola reprezentacije je iz İnegöla

Prvenstvo Turske u orijentiringu održano je u Çorumu od 19. do 21. aprila 2024. godine. İnegöl Belediyespor Orienteering tim je ostavio trag na prvenstvu, u kojem je učestvovao 81 klub iz cijele Turske sa 1250 sportista. Na prvenstvu, koje je pratilo takmičarska takmičenja, naš narandžasto-tamnoplavi predstavnik osvojio je 5 trofeja i postao prvenstvo Turske.

USPJEH NIJE OSTAO NA PODijumu

Ovaj uspjeh kluba İnegöl Belediyespor, koji je orijentiring ligu završio na vrhu osvojivši ukupno 19 medalja na prvenstvu, nije stao na postolju. 7 sportista iz reprezentativnog tima İnegöl pozvano je da predstavljaju našu zemlju na Evropskom prvenstvu koje će se održati u Poljskoj. U kamp reprezentacije pozvano je 7 sportista.