Ata Sporlu Girls će predstavljati Manisa u odbojci

U utakmicama koje su odigrane kao finalna faza zvijezda djevojaka između 5-13. marta, Sportski klub Manisa Ata je savladao Akhisar Güçlü 3-0, Manisa Büyükşehirbld Sports 3-0, Hasan Üzmez Sport Club 3-1, Seramiksan Sports Club 3-0 i konačno Soma Sports.Pobijedivši svoj klub sa 3-0, postala je pokrajinska prvakinja u kategoriji zvijezda djevojaka i kvalifikovala se za predstavljanje Manise na prvenstvu Turske.

Sportski klub Ata, koji je pobedio u svih 5 mečeva u finalnoj fazi, u kojoj je od početka do kraja dominirao Ata Sports, uspeo je da savlada sve svoje protivnike i postane neprikosnoveni lider u odbojci.

U svojoj ocjeni nakon meča, Sefer Metin Yeşilöz, glavni trener šampionske zvijezde, beskrajno se zahvalio porodici Ata i čestitao sportistima jedan po jedan. On je naveo da im je cilj da devojke Manise zavole sport i da ih na najbolji način pripreme za život sa ovom kulturom.