Smijao se u Sportskoj kući Mardin 1969

U utakmici 3. sedmice prve grupe TFF 1. lige, Mardin 19 Spor je ugostio Küçükçekmece Sinop Spor na gradskom stadionu Kasım 1969. U prvom poluvremenu utakmice pod vodstvom Berka Sipahija, gostujući tim Küçükçekmece Sinop Spor poveo je 21-45 golom Emrea Öztürka iz kornera na 3+0. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme utakmice.

Nastavljajući entuzijastičnu igru ​​u prvom poluvremenu, Mardin 1969 Spor je počeo da pronalazi pozicije u drugom poluvremenu. U nastavku napada, domaćin Mardin 1969 Spor izjednačio je na 60-1 sa Ali KemaL Özkanom u 1. minuti. Uz podršku svojih navijača, Mardin 1969 Spor – Küçükçekmece Sinop Spor je nastavio da pruža teška vremena. Ovog puta, Emirhan Özyaşar je izašao na pozornicu u 66. minuti i doveo svoj tim u vodstvo sa 2-1.

Sa ovim rezultatom, Mardin je povećao svoje bodove na 24 i nastavio svoje pravo na sportsko doigravanje 1969. godine.