Kada, na kom kanalu, u koliko sati je finalna utakmica CEV Lige šampiona?

Kada je finalna utakmica CEV Lige šampiona i koliko je sati na kom kanalu?
Finalna utakmica CEV Lige šampiona Kada, na kom kanalu, kada

Digitalna TV platforma Türk Telekoma, Tivibu, po prvi put donosi na ekrane finale CEV Lige prvaka, gdje su dva turska tima stigla do finala. Finalna utakmica između Vakıfbanka i Eczacıbaşı Dynavita prenosit će se uživo na Tivibu Spor.

Digitalna televizijska platforma Türk Telekoma, Tivibu, donosi publici finalnu borbu sezone iz snova ženske CEV Lige prvaka. Nakon polufinala tri turska tima, Vakıfbank i Eczacıbaşı Dynavit, koji će se sastati u Torinu, u Italiji, počeće u subotu, 20. maja, u 18:30 sati po turskom vremenu. Tursko finale u ženskoj CEV Ligi šampiona Tivibu Spor i Tivibu Spor YouTubeEmituje se uživo od.

Finalna borba turske sezone

Imajući sezonu iz snova, naši predstavnici u CEV Ligi šampiona, Vakıfbank, Eczacıbaşı Dynavit i Fenerbahçe Opet, žestoko su se borili u polufinalu. Uparujući Fenerbahçe Opet, Vakıfbank je uspio pobijediti istim rezultatom u revanšu, uprkos tome što je izgubio 3-0 od Fenerbahçe Opeta u prvom meču odigranom kod kuće. Vakifbank, koja je pobijedila u meču koji je otišla u zlatni set sa 15-12, plasirala se u finale.

S druge strane turnirskog stabla, Eczacıbaşı Dynavit je u utakmici sa italijanskim timom Igor Gorgonzola, za kojeg igra naš reprezentativac Ebrar Karakurt, došao do prednosti sa dva gostujuća seta i pored poraza u prvom meču odigranom u Novari sa 3-2. Eczacıbaşı Dynavit, koji je seriju završio čistom pobjedom od 3:0 u drugom meču odigranom u Odbojkaškoj dvorani Burhan Felek, postao je drugi turski tim koji se plasirao u finale.

U finalnoj utakmici ženske CEV Lige šampiona, koja se igra u Torinu u Italiji, gde će se dva turska tima prvi put u istoriji susresti u evropskim kupovima, prvi servis će biti izveden u subotu, 20. u 18:30. Finalna utakmica Tivibu Spor vs Tivibu Spor YoutubeEmituje se uživo od .