Rezime: Fenerbahče Bešiktaš Rezime utakmice (2-4) i njihovi golovi Pogledajte Bein Sports Fb BJK sažetak meča pogledajte link

Fenerbahce Besiktas Mac sažetak i golovi gledajte Bein Sports Fb BJK link za sažetak meča

Fenerbahce Besiktas Kratak pregled utakmice i golovi Bein Sports gledajte Lig Tv Fb BJK sažetak meča gledajte link. Fenerbahče se suočio sa Bešiktašom na terenu u jednom od najvećih turskih derbi utakmica u 27. sedmici Super Toto Super lige. Iako je Fenerbahče prvo poluvrijeme završio u prednosti 1-0 protiv Beşiktaşa, Beşiktaş Cenk Tosun je postigao 4 gola u intervalu od 2 minute, a golom Redmonda i Aboubakara pobijedio je meč sa 4-2. U Bešiktašu je Welington dobio crveni karton od drugog žutog i ostavio svoj tim sa 10 igrača. Pogledajte široki rezime meča Fenerbahče Bešiktaša, njegove golove i važne trenutke. Rezime utakmice Fenerbahče Bešiktaša.

Fenerbahče je u derbi meču Bešiktaša izgubio rezultatom 4-2 i sedmicu je završio bez bodova. Beşiktaş je povećao rezultat na 52 u Super ligi i zadržao drugo mjesto iza Fenerbahçea.

Fenerbahče Bešiktaš Pogledajte najzanimljivije detalje meča i golove youtube

Utakmica odigrana na stadionu Ülker počela je u 20.30. U utakmici koju je režirao arbitar Halil Umut Meler, Fenerbahče je zadobio veliku povredu na putu do šampionata.

Fenerbahče Bešiktaš Rezime utakmice i važni momenti utakmice

1' Bilo je tenzija između Ennera Valensije iz Fenerbahčea i Tayyipa Talhe iz Bešiktaša.

8′ Arda Güler nije mogao da iskoristi priliku za gol za Fenerbahče, lopta koja je pogodila Kolija otišla je u korner.

10′ Tayyip Talha, koji se povrijedio u Bešiktašu, morao je biti udaljen iz igre. Welinton je zamijenio Tayyipa Talhu.

13′ Žoao Pedro iz Fenerbahčea je povređen, igrač se vratio na teren nakon tretmana.

16' U prvih 16 minuta utakmice napravljeno je 10 faulova.

23′ Enner Valencia nije mogao da postigne udarac koji je želeo unutar šesnaesterca. Nakon toga, Arda Güler je dodijelio svom timu slobodan udarac sa pozicije blizu gola uz intervenciju Gedsona.

27′ Enner se suočio sa Valensijom. Mert Günok nije dozvolio napadaču Fenerbahčea da postigne gol na poziciji mreže.

28′ Welinton je dobio žuti karton.

29′ Bilo je napetosti između Vincenta Aboubakara i tribina Fenerbahčea. Nakon toga, napetost između igrača Fenerbahčea i Vincenta Aboubakara se nastavila neko vrijeme. Samet Akaydin i Vincent Aboubakar dobijaju žuti karton.

Nakon intervencije 36′ Gedsona Fernandesa, Mert Hakan Yandaş iz Fenerbahčea ostao je na zemlji. Mert Hakan Yandaş je zbog prigovora dobio žuti karton i suspendovan.

38′ Fenerbahče je izborio penal, a Arda Güler je ostao na zemlji. VAR Alper Ulusoy potvrdio je penal za Fenerbahče.

41′ Poveo je Fenerbahče golom Ennera Valensije sa penala.

43′ Altay Bayındır je zakucao loptu na dolasku Welintona.

45+1′ Aboubakar se suočio sa Altajem. Altay Bayındır je intervenisao i kontrolisao loptu napadača koji je želeo da dribla.

45+2′ Omar Colley dobija žuti karton.

45+7′ Osayi-Samuel, koji je bio na zemlji u kaznenom prostoru, dobio je žuti karton zbog prevare sudije.

DRUGA POLOVINA
46′ Hadžiahmetović i Ghezzal dolaze na stranu u Bešiktašu; Redmond i Maxim su ušli u igru.

48′ Abubakar je ostao na zemlji intervencijom Atile Szalaija u poziciji sučelice u Bešiktašu. Utakmicu je nastavio sudija Halil Umut Meler.

50′ Fenerbahče je izborio penal, a Enner Valencia je ostao na zemlji. Intercepting Welinton je izbačen crvenim kartonom.

53′ Enner Valencia je promašio jedanaesterac.

55′ Cenk Tosun iz Bešiktaša nije mogao da ubaci Altay Bayındır u prazan gol nakon driblinga u licu. Nakon završetka pozicije podignuta je zastavica ofsajda.

58′ Izjednačujući pogodak postigao je Cenk Tosun.

62′ Sa 10 preostalih igrača, Bešiktaš je poveo sa 2-1 golom Cenka Tosuna.

70' Emre Mor je okušao sreću sa distance. Lopta je upravo izašla.

76′ Nathan Redmond je dugo uzeo loptu sa zadnjeg dela veznog reda i udarcem iz daljine doneo pobedu svom timu.

80′ Mert Günok je dobro stigao u šut iz daljine İrfana Cana Kahvecija.

Rezultat meča Fenerbahče Bešiktaš, koliko se završava?

Meč Fenerbahče Bešiktaša završio je nadmoćnošću Bešiktaša 2-4.

Ko je postigao golove na utakmici Fenerbahče Bešiktaša?

Jedini gol Fenerbahčea postigli su Enner Valencia i İrfan Can iz penala.

Cenk Tosun, Redmond i Aboubakar postigli su golove koji su donijeli pobjedu Bešiktašu.

Fenerbahče Bešiktaš Watch Highlights Youtube Bein Sports link

Fenerbahče Bešiktaš Watch Highlights Youtube Bein Sports Fb BJK link za sažetak meča. Kakav je rezultat utakmice Fenerbahče Bešiktaša? Fenerbahče Bešiktaš meč koliko završava? Ko je postigao golove na utakmici Fenerbahče Bešiktaša? Sažetak gledanja Fenerbahče Bešiktaša youtube, Fb Beşiktaş gledaj rezime utakmice u sportu, liga tv Fenerbahçe Beşiktaş gledaj rezime, gledaj rezime utakmice Fenerbahçe Beşiktaş, ko je postigao golove na utakmici Fenerbahçe Beşiktaş? Koliko puta je meč završio Fenerbahče Bešiktaš?, Gledajte golove Fenerbahčea, gledajte sažetak utakmica Bešiktaša, gledajte sažetak utakmice, bein sport Gledajte sažetak utakmica Bešiktaša, Ko je postigao golove Fenerbahčea?, Ko je postigao golove Bešiktaša?, Gledajte golove Bešiktaša Bešiktaša Bešiktaš summmm