Tradicionalni fudbalski turnir u metrou Ankara

Tradicionalni nogometni turnir u podzemnoj željeznici Ankara: Ovogodišnje prvenstvo N 10 tradicionalnog proljetnog nogometnog turnira X na kojem se ekipa 2014 natjecala među metro jedinicama Ankare bila je šefica čišćenja.

Nakon uzbudljivih mečeva između 5 odvojene grupe koje se sastoje od 2 ekipa na travnatom terenu Uprave Metroa, Sektor za bezbednost je osvojio drugo mesto, a Sektor za finansije i administrativne poslove treće mesto.

Nalazili u mečevima profesionalaca, nadmetanje između jedinica metroa i nadmetanje, kao i zabavna fudbalska utakmica, bili su iznenađujući rezultat. Prvenstvo posljednja dva turnira, Uprava za sigurnost, ovog puta u finalnom prvenstvu čišćenja, izgubila je drugo mjesto.

214 OSTAJE NA MREŽE

34 tim koji se sastoji od zaposlenika kineske kompanije CSR i signalne kompanije italijanskog Ansaldo STS, a koji se koriste u stanicama 10, operativnom centru za održavanje, žičarama i novootvorenim vozovima podzemne željeznice iz tri podzemne željeznice u Ankari, borio se protiv 28-a u odvojenom takmičenju. Ukupno 214 ciljevi zadovoljavaju mrežu; davao je zabavne i takmičarske igrače trenutke zabave i takmičenja. Sefa Yilmaz iz službe za čišćenje, 14, bio je najbolji strijelac turnira.

U finalu koje je organizirano nakon grupnih mečeva, Tijelo za čišćenje osvojilo je prvak pobjedom Uprave za sigurnost 3-2, dok je Uprava za financijske i administrativne poslove porazila odjel za održavanje vozila 3-2 primio pehar 3.

Abdullah Emirosmanoğlu, koji je u odbrani zadobio tešku povredu koljena, povremeno je dodijeljen plaketu najmilostivijeg gospodina.

Tim CSR-a koji sudjeluje na turniru, kineski proizvođač automobila u podzemnoj željeznici CSR ZELC, koji surađivali s talijanskom kompanijom za signalizaciju Ansalto STS italijanskim i francuskim zaposlenicima, koji su dodali boju glavnom direktoru metroa u Ankari, direktoru Rahmija Akdogana.