Acute Snow Sports Little Ski Team

Mali skijaški tim za akutni snijeg na postolju: Mali skijaški tim za akutni snijeg na postolju na scenskim takmičenjima u Uludağu!

Takmičeći se pod pokroviteljstvom MEDICALPARK-VBG DENIZCILIK-PEGASUS AIRLINES, AKUT Snow Sports Junior Team učestvovao je na Turskoj Junior Points Ski takmičenjima, koja su održana 7-8. marta 2014. u Bursi/Uludağ Ski centru, sa 190 sportista, sa 12 2 takmičara. AKUT Snow Sports Junior Team, koji je osvojio 2 zlatne i 1 bronzane medalje u disciplinama slalom i veliki slalom u kategoriji mlađih dječaka, te XNUMX bronzanu medalju u disciplini slalom u kategoriji mlađih djevojaka, cilja na prvenstvo na Prvenstvu Turske u skijanju. .

Eren İŞÇİMENLER je osvojio zlatne medalje, Erke BESLER bronzane medalje u kategoriji mlađih dječaka, Erke BESLER zlatne, Eren İŞÇİMENLER bronzane medalje u slalomu, a Peri TÜFEKÇİ bronzane medalje u kategoriji juniorki. Ovim rezultatima AKUT Team je osvojio 12 od 5 podijeljenih medalja i pokazao da je uvjerljiv u finalu Prvenstva koje će se održati od 27. do 28. marta 2014. godine.