Army Motorcycle Festival Zadivljujući

Army Motorcycle Festival Zadivljujući
Army Motorcycle Festival Zadivljujući

Organizovan po drugi put ove godine u saradnji sa gradskom opštinom Ordu i Moto klubom Ordu, Festival motociklista Ordu (MOTOFEST) okupio je ljubitelje motocikala iz cele zemlje.

Na festivalu, koji je održan u Centru i kampu za vodene sportove Durgun, održani su razni događaji koji su okupili stotine ljubitelja motocikala u Orduu. Festival, koji je započeo u petak, 24. juna postavljanjem šatora i prenoćištem u Centru za vodene sportove Gülyalı Durgun i prostoru za kampovanje, završen je obilaskom grada, Birkan Polat Motoshowom, koncertom gradskog orkestra gradske opštine Ordu, koncertom Dj Ozzyja i raznim programima. između 25-26 juna.

Turski šampion u moto akrobatici Birkan Polat imao je zadivljujuće nastupe na festivalu, a ljubitelji motocikala imali su nezaboravne trenutke. Okupljajući adrenalinske entuzijaste, festival je dobio punu ocjenu učesnika.

“OVAJ OBJEKAT NIJE SAMO ZA VOJSKU, VEĆ ZA CELU TURSKU KAZANREVIDIRANO DELO”

Zamjenik gradonačelnika Metropolitanske općine Ordu Adem Atik rekao je da područje za vodene sportove i kampovanje nije samo za Ordu već i za cijelu Tursku. kazanRekao je da je to umjetničko djelo.

Zamjenik predsjedavajućeg Atik je nastavio riječi na sljedeći način:

“Probili smo novi teren u Turskoj pretvarajući ga u Statični centar za vodene sportove, koji uključuje kanu park, park za jedrenje, motorni park, parking i karavan park, na osnovu ideje kako bi naš ministar Mehmet Hilmi Güler mogao ocijeniti ovo prekrasno područje pored aerodroma tokom procesa gradonačelništva. Ovo mjesto, sa svim svojim dizajnom i dizajnom, je veoma dobro rađeno uz trud i podršku našeg ministra. Djelo koje pripada ne samo Orduu, već i cijeloj Turskoj. kazanvikao. Ove godine ovdje održavamo drugi MOTOFEST. Prošle godine je bila velika potražnja. Skoro 44 kluba i skoro 1500 vozača okupilo se u Orduu. Obilazak grada obavljen. Svi su ovde u veoma dobrom okruženju. Sretni smo što ćemo održati drugi festival nakon pandemije. Našem ministru, u ime svih učesnika, takav objekat ćemo poslati u našu pokrajinu i našu zemlju. kazanHvala vam puno što ste ga podigli.”

“SREĆNI smo što možemo PROMOVISATI NAŠ GRAD U OVAKVOM PODRUČJU”

Predsjednik motociklističkog kluba Ordu Mehmet Ataç je također izrazio zadovoljstvo promocijom grada i ugošćavanjem ljudi u takvom području i rekao: „Naš cilj je da osiguramo da naš grad bude prepoznat i promoviran u društvenom i kulturnom smislu. Svi posjetioci su rekli da nikada prije nisu vidjeli takav prostor, takvu platformu. To je vrlo ugodan prostor koji svi mogu koristiti i gdje se takve aktivnosti mogu održavati. Važno je napomenuti da čak i toaleti imaju klimu. Izuzetno smo sretni što smo na ovakvom prostoru, da promoviramo naš grad i da ugostimo ove ljude ovdje. Naš gradonačelnik dr. Željeli bismo puno zahvaliti Mehmetu Hilmi Güleru i njegovom timu.”

“NIKAD U TURSKOJ NISAM VIDEO OVAKAV OBJEKAT”

Turski šampion u motociklističkoj akrobatici Birkan Polat, koji je u okviru festivala došao u Ordu i koji svojim nastupima oduzima dah, istakao je da nikada nigde u Turskoj nije video ovakav objekat i rekao: „Želio bih da se zahvalim Gradskoj opštini Ordu na poziva me ovamo. Organizacija mi je savršena, sve je jako lijepo. Područje je prekrasno. Takav objekat nisam vidio nigdje u Turskoj, uključujući i prostor za kampiranje na obali mora. Sve je divno. Posjetio sam Boztepe dok sam ranije koristio ovu rutu. Imao sam priliku da koristim i žičaru. Takođe je veoma lep ambijent. Pozivam sve da dođu i vide. Također bih se zahvalio našem predsjedniku na ovom objektu i organizaciji.”

“ORDU JE GRAD ZA PRIMJER U SVAKOM NAČINU”

Zaljubljenici u motore, koji su u okviru festivala boravili 3 dana u Orduu, izrazili su da im se objekat i organizacija jako svidjali i rekli: „Ovo je jako lijep objekat u kojem nema nedostataka. To je čisto područje. Čak i ako smeće padne na pod, odmah ga pokupe. Sve je vrlo uredno. Ovakve organizacije su izgovor u motociklističkoj zajednici, prijateljstva se jačaju i stičemo nove prijatelje. Ordu je već grad za uzor u svakom smislu. Želimo da se zahvalimo našem predsjedniku i na ovom objektu i na organizaciji.”

Slični oglasi

Budite prvi koji će komentirati

Komentari