Uzbuđenje punog gasa Finalne trke Karting turnira 2022. oduzimaju dah

Završne trke Karting turnira Full Throttle Excitement 26, koji je organizovao Odjel za omladinske i sportske usluge općine Kocaeli u periodu od 29. februara do 2022. marta 2022., svjedočile su borbama koje oduzimaju dah u obje kategorije. U organizaciji koja je prisustvovala ukupno 2 sportista u 16 različite kategorije, Sude Yeter je zauzeo prvo mjesto u ženskoj kategoriji gdje se takmičilo 8 atletičara, a Yusuf Efe Kurt je zauzeo prvo mjesto u kategoriji muškaraca, gdje se takmičilo 8 sportista. .

JEDINSTVENO MOTORSPORTSKO ISKUSTVO

Ukupno 18 studenata, 21 žena i 49 muškaraca, koji čine diplomci uzrasta od 60 do 109 godine, koji su članovi Akademije srednje škole Metropolitan, pokazali su sve svoje vještine na putu da postanu šampioni i stigli do happy enda . Završne trke karting turnira Full Throttle Excitement 2022, koje prati šef Metropolitanskog odjela za mlade i sport, Şemsettin Yıldırım, kao i menadžeri odjela, su ukupno 8 finalista, 16 muškaraca i žena, koji su osvojili krugovi sa najboljim vremenom u kvalifikacijama i polufinalu, TOSFED Körfez Racing.Održan je na stazi od 970 metara na Pisti. U ženskim i muškim kategorijama; Imao je jedinstveno iskustvo u motosportu u 15-minutnom treningu, nakon čega su uslijedile 20-minutne kvalifikacije, a potom i finalne utrke u trajanju od 15 krugova.

NAGRADE SPORTISTIMA KOJI SU SE PLESIRALI U TOP 3 U SVOJIM KATEGORIJAMA

Uzbuđenje punim gasom U finalnoj trci Karting turnira 2022. nagrađena su 3 najbolja sportista koji su ostvarili najbolji plasman u muškoj i ženskoj kategoriji. Na kraju organizacije Sude Yeter zauzela je prvo mjesto u ženskoj kategoriji, Buse Demirar drugo mjesto, a Dilay Arıkan treće mjesto na postolju. U muškoj kategoriji prvo mjesto zauzeo je Yusuf Efe Kurt, drugo mjesto zauzeo je Dogan Türkan, a treće İbrahim Koç.