Potvrda o uspjehu svim nastavnicima od ministra nacionalnog obrazovanja Özera

Potvrda o uspjehu svim nastavnicima od ministra nacionalnog obrazovanja Özera
Potvrda o uspjehu svim nastavnicima od ministra nacionalnog obrazovanja Özera

Od 6. septembra 2021. godine Ministarstvo narodnog obrazovanja uložilo je velike napore da škole budu otvorene licem u lice pet dana u nedelji, bez prekida. Prije semestralne pauze, koja će početi sedmicu dana kasnije, Mahmut Özer je uputio gest.

Ministar Özer je svim nastavnicima i administrativnom osoblju koji su dali velike žrtve u ovom procesu poslao diplome o uspjehu. Izjavljujući na tu temu, ministar Özer je rekao: „Da bi se nakon otprilike godinu i po dana školovanja na daljinu, pet dana u sedmici na svim nivoima razreda, mogli preći na direktno obrazovanje, bili su potrebni zaista odlučni i pedantni koraci. pridržavanje pravila. Naši nastavnici, njihovi učenici; Našim učenicima nedostajala je škola i njihovi drugari. Dogodilo se veliko okupljanje. Sa sistemom koji smo razvili, uspješno smo upravljali procesom sa svim našim dionicima. Najveći heroji ovog procesa bili su naši nastavnici. Učili su sa maskama. Osim toga, stope imunizacije naših nastavnika bile su znatno iznad prosjeka u našoj zemlji, kao i stope vakcinacije nastavnika u većini zemalja kontinentalne Evrope. U tom procesu naši nastavnici su bili vrlo pedantni u implementaciji pravila u školama. Pored toga, naše administrativno osoblje dalo je veoma važan doprinos procesu. Zajedno smo veoma srećni što pokazujemo društvu da su škole najbezbednije okruženje u okruženju epidemije, a da su škole poslednja mesta za zatvaranje. Kao Ministarstvo, svim našim nastavnicima i administrativnom osoblju poslali smo potvrde o uspjehu kako bismo im se zahvalili na odlučnom stavu, podjeli odgovornosti i trudu u nastavku direktnog obrazovanja naših škola. Čestitam svim svojim kolegama.”

Slični oglasi

Budite prvi koji će komentirati

Komentari