Grupa visoravni Keyfalan Road doseže betonsku udobnost

Keyfalan Highland group road susreo se sa betonom
Keyfalan Highland group road susreo se sa betonom
Pretplatite se  


Ulaganja u prijevoz u Orduu i dalje rastu. U okviru radova, 'Grupa Road Keyfalan Plateau Road', koja povezuje četiri naselja u okrugu Mesudiye, naišla je na beton.

Mobilizacija asfaltnih i betonskih cesta započeta u Orduu nastavlja se. Osim mobilizacije asfalta na susjednim i grupnim putevima, gradska općina se također fokusira na betonske radove na putevima prema terenu i klimatskim uslovima. U radovima koje izvode timovi Odjela za naučne poslove, rute su opremljene udobnom strukturom u okviru određenog programa.

Gradonačelnik dr. U okviru radova započetih prema uputama Mehmeta Hilmija Gülera, 4.5 kilometara duga cesta „Keyfalan Plateau Group Road“, koja opslužuje četvrti Yeşilçit, Balıklı, Musalı i Safe u četvrti Mesudiye, postigla je udobnost betona.

HVALA OD GULA PREDSJEDNIKU GULERU

Gradonačelnica Mesudiye, Isa Gül, rekla je: „To je bila investicija na koju smo čekali godinama i koja nam je jako potrebna. Naš gradonačelnik, dr. Želeo bih da se zahvalim Mehmetu Hilmiju Güleru. Budući da je ovaj put šumsko područje, to je put kojim neprestano prolaze veliki kamioni. Infrastruktura je postala vrlo jaka. Ovaj put, koji je sada dobio udobnu strukturu, opsluživat će četiri različita naselja našeg okruga. Završetkom betonske ceste započeli su i radovi na V kanalu. ”

MUHTAR YİTMEZ: "TRAŽIMO VAS GODINE"

Načelnik okruga Yeşilçit İbrahim Yitmez rekao je u svojoj izjavi: „Kao načelnik naselja Yeşilçit koji žudi za ovim putem, naš gradonačelnik dr. Želim se zahvaliti Mehmetu Hilmiju Güleru i svima koji su dali svoj doprinos. ”

Sajam železničke industrije Armin sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari