Sakaryino novo mjesto susreta Airbus A300 Aircraft Cafe

Sakaryina nova tačka susreta Airbus A Plate Charter
Sakaryina nova tačka susreta Airbus A Plate Charter

Penzionisani AIRBUS A300, koji je kupila gradska opština, počeo je da služi kao "Aircraft Cafe" u centru grada. Predsjednik Ekrem Yüce rekao je: „Naš avion, koji će biti novo mjesto susreta Sakarye, sada vam je na usluzi. Oni koji žele će pročitati knjigu, oni koji žele uživati ​​u hrani i čaju. Siguran sam da će naši građani i mladi ovdje sakupiti ugodne uspomene. Nastavit ćemo marljivo raditi na donošenju novih društvenih prostora u grad. ”

Airbus je započeo uslugu kao čarter aviona

Implementiran je dugo očekivani projekat „Aircraft Coffeehouse“ u gradskoj opštini Sakarya. Avion AIRBUS A300, smješten odmah iza Centra za specijalizaciju tradicionalnih umjetnosti u parku Adapazarı Kent, pretvoren je u društveno mjesto gdje građani mogu provoditi vrijeme. Sjedišta u avionu, koji od 1979. godine obavlja prevoz tereta i transporta do raznih zemalja svijeta i penzionisan je po projektu Metropolitana, pretvorena su u prostore za sjedenje u luksuznim restoranima.

Dodirnite sva područja aviona

Svi dijelovi aviona, osim određenih mehaničkih dijelova, remontovani su i vizuelno obogaćeni. Unutar aviona je takođe stvorena biblioteka, gdje su napravljeni važni dodiri na sjedalima i dijelovima stola. Navedeno je da će u avionu sa kapacitetom od 82 osobe postojati bibliotečka usluga sa uslugama poput obroka, toplih i hladnih napitaka, slatkih poslastica, a bit će i simulacija koja opisuje Sakaryu na brodu. Letjelica, čija je unutrašnjost bila ukrašena od početka do kraja, započela je službu veličanstvenom ceremonijom koja je održana danas. Uz organizaciju gradske opštine, svečano otvaranje održano je ispred avionskog objekta.

Veliko interesovanje na otvaranju

Na otvaranju je, pored predsjednika Ekrema Yücea, zamjenik stranke AK Çiğdem Erdoğan Atabek, predsjednik Turske federacije pekara Halil İbrahim Balcı, guverner Çetin Oktay Kaldirim, predsjednik pokrajine AK Yunus Tever, načelnik pokrajinske policije Fatih Kaya, muftija iz pokrajine Sakarya Başiş, pokrajinski direktor za mlade i sport Arif Özsoy, gradonačelnici okruga, predsjednici okruga AK Party, članovi vijeća, čelnici, predstavnici nevladinih organizacija, birokrati Metropolitana i SASKİ -a, članovi štampe, građani i brojni gosti.

"Reći ćemo Sakaryi simulacijom unutar aviona"

Govoreći na otvaranju, predsjednik Ekrem Yüce izjavio je da su također stavili u upotrebu simulaciju o Sakaryi u unutrašnjosti aviona i rekao: „Mi stvaramo alternativne životne prostore osim infrastrukture, nadgradnje, društvenih studija i poljoprivrednih djelatnosti s jedne strane. Naš grad se nalazi u blizini aerodroma. Sletjeli smo avionom u naš grad. Također imamo simulaciju u projektu Plane Cafe and Restaurant. Naši građani moći će sa simulacijom vidjeti Sakaryu. Istovremeno ćemo u kratkom roku dovršiti lift za braću sa invaliditetom. Želim sve najbolje u našem projektu Plane Cafe-Restaurant koji će ugostiti sve svoje goste od 7 do 70 godina. ” rekao je.

“Ugodno, lijepe uspomene će se akumulirati na ovom mjestu”

Izražavajući da će projekat "Kuća za iznajmljivanje aviona", koji je pušten u rad, biti mjesto gdje će stanovnici Sakarije prikupljati uspomene, predsjedavajući Yüce je rekao: "Naš avion, koji će biti novo mjesto sastanka Sakarije, nalazi se u vašem usluga nakon grozničavog rada. Na ovom mjestu vidite svakoga ko želi da čita njegovu knjigu, ko želi da uživa u hrani i čaju i ko želi da bude sa svojim najmilijima i prijateljima. sohbet can. U ovom objektu za 82 osobe posluživat će se sve vrste restorana i kafića. Nadam se da će ovo biti jedno od prvih i da ćemo tokom našeg mandata donijeti još mnogo lijepih mjesta i društvenih područja ovom prekrasnom gradu. Siguran sam da će naši građani i mladi ljudi na ovom mjestu sakupiti lijepe i ugodne uspomene. Sretno našoj Sakaryi ", rekao je.

"Bit će razlika za naše mlade ljude koji imaju fobiju od aviona"

Govoreći na otvaranju, zamjenik stranke AK Çiğdem Erdoğan Atabek izjavio je da je stranka AK došla do izražaja sa svojom uslugom i politikom rada i rekao: “Zahvaljujemo se našem gradonačelniku Ekremu Yüceu. Bit će razlika za našu braću i sestre koji nikada nisu bili u avionu i imaju fobiju od aviona. Njegova lokacija je na vrlo centralnoj točki. Razlika između naših opština u AK Partiji se osjeća zahvaljujući uslugama koje se pružaju ne samo u društvenom smislu, već i u drugim oblastima kao što su infrastruktura, nadgradnja, okoliš i transport. Odlazimo u različite gradove radi agencijskih dužnosti. Ističu se nedostaci koje smo riješili prije nekoliko godina. Zahvaljujući politici usluga i rada AK Partije, ona nastavlja svoj marš sa našom nacijom. Ovom prilikom se nadam da će rad koji smo otvorili biti od koristi i čestitam onima koji su dali svoj doprinos. ” koristio izraze.

“Projekt vrijedan Sakaryine vizije”

Guverner Çetin Oktay Kaldirim napomenuo je da projekt odgovara viziji predsjednika Yücea i grada, te rekao: „Bio je to jako dobar posao. Djelo dostojno vizije Ekrema Yücea i našeg grada. Hvala našem predsjedniku i njegovom timu. Sakarya je najveći grad naše zemlje. Grad koji zaslužuje vrhunce. Do sada su urađeni i rade se vrlo vrijedni radovi. U tijeku je veliki posao. Želim da projekt, koji ima dobru lokaciju i prvi je u našoj zemlji, bude od koristi za našu Sakaryu. Nadam se da će se projekt, koji će privući i mlade u društvu i sve naše građane, iskoristiti na najbolji mogući način. ” rekao je.

Sajam železničke industrije Armin sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari