Moderan i udoban prijevoz do MCBÜ -a

moderan i udoban prijevoz do mcbuyea
moderan i udoban prijevoz do mcbuyea

S početkom obrazovnog perioda na univerzitetu, gradska općina Manisa pustila je u rad 25-metarske električne autobuse kako bi prijevoz do MCBÜ-a bio udobniji i sigurniji. Električni autobusi, čiji su softver i dizajn XNUMX% domaći, dobili su pune ocjene od učenika sa svojim novim tehnološkim uslugama kao što su USB punjenje i WIFI.

Općina Manisa, koja ima najveći vozni park električnih vozila u Turskoj sa 22 vozila, pustila je u rad 25 nova 2-metarska električna autobusa s početkom obrazovnog perioda na univerzitetu. U modernim vozilima koja su počela pružati usluge javnog prijevoza na relaciji Kampus-zatvor MCBÜ Muradiye, rektor MCBÜ prof. Dr. Ahmet Ataç, načelnik Odjela za prijevoz gradske općine Manisa, šef Hüseyin Üstün, generalni direktor MANULAŞ -a Mehmet Özgür Temiz i predsjednik Privatne javne autobuske zadruge Muradiye Vedat Yılmaz testirali su nova vozila sa studentima.

"Naš glavni cilj su naša djeca"

Ističući da su im glavni cilj djeca, rektor MCBÜ -a prof. Dr. Ahmet Ataç je rekao: „Naša djeca bi trebala doći u naš kampus u boljoj udobnosti. Neka pohađaju nastavu s manje stresa. Uz ozelenjavanje našeg kampusa, pokušavamo osigurati najbolji prijevoz. Proces kroz koji prolazimo je vrlo dobar primjer saradnje između državnih institucija u Manisi, međusobnog razumijevanja i međusobne podrške. Učinjeni su multilateralni napori ”, rekao je on.

“Naš cilj je udoban i siguran prijevoz”

Načelnik Odjela za prijevoz gradske općine Manisa Hüseyin Üstün izjavio je da imaju za cilj omogućiti studentima udoban i siguran prijevoz i rekao: „S mišlju da zadruga možda neće biti dovoljna aktiviranjem Akgedika i otvaranjem univerziteta, stavljeni su električni autobusi pušten u promet na ovoj ruti. Našim studentima pružit ćemo udobnu uslugu prijevoza. Planirali smo prošle godine, ali su naše škole zatvorene zbog pandemije. S kalendarom otvaranja univerziteta pokrenuli smo uslugu javnog prijevoza. Našim studentima želimo uspjeh, nadam se da želimo sa povjerenjem i udobnošću pružiti uslugu javnog prijevoza.

Uvedena usluga modernih vozila

Mehmet Özgür Temiz, generalni direktor MANULAŞ -a, dao je informacije o putovanjima novih vozila koja su došla u upotrebu, te rekao: „S našom zadrugom započeli smo zajednička putovanja prvog dana obrazovanja na univerzitetu kako bismo osigurali sigurno i udobno prevoz do naših učenika uz instrukcije našeg gradonačelnika, gospodina Cengiz Ergüna. Naše prvo vozilo polazi iz Manise u 7.30 ujutro. Istovremeno, vozilo polijeće s Muradija u 7.45 sati. Međutim, odlazit ćemo iz Manise 6 puta i iz Muradiye 6 puta dnevno. Zajedno smo na terenu kako bismo svojim učenicima omogućili siguran i udoban prijevoz. Predsjednik Zadruge privatnih javnih autobusa Muradiye Vedat Yılmaz izjavio je da oni pružaju usluge na trenutnom području sa 69 vozila i rekao: "Nastavit ćemo služiti našim studentima i našem gradu zajedno sa našom gradskom općinom."

Informacije o vremenu polaska i ruti

Informacije o ruti i vremenu Manisa Centra- MCBÜ Muradiye Campus, koji će služiti na liniji 306, su sljedeći; Zatvor- Mentalno zdravlje- Stanica- Učiteljska kuća- Stara garaža- Udruženje vozača- Magnezija AVM- CBU bolnica- Sudnica- Kampus Bankalar Caddesi-Muradiye. Vrijeme polaska iz centra Manisa: 7.30, 9.30, 12.00, 13.30, 15.30, 17.00, polazak kampusa Muradiye; 7.45, 9.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15.

Armin

sohbet

    Budite prvi koji će komentirati

    Komentari