Mersin Metropolitan otvoren je za inovacije u javnom prijevozu

mersin buyuksehir otvoren je za inovacije u javnom prijevozu
mersin buyuksehir otvoren je za inovacije u javnom prijevozu

Pod vodstvom gradonačelnika gradske općine Mersin Vahapa Secera, gradska općina koja iz dana u dan jača svoju mrežu javnog prijevoza kako bi građanima pružila bolje usluge, sada izvodi probnu vožnju električnim autobusom. Na gradskim cestama započela je probna vožnja 9-metarskog električnog vozila koje je TEMSA poslala na testiranje.

Električni autobus prolazi mnoge testove

Električni autobus, dugačak 9 metara i sastoji se od ukupno 9 velikih baterija, poslan je na ispitivanje Odjeljenju za prijevoz gradske općine. Razina udobnosti električnog autobusa testira se zajedno s rampom, vučom, kilometražom i potrošnjom goriva. Vozilo, koje se nudi i za prijevoz građana, šalje se i u centar i u planinska sela. Osim snage prianjanja i udobnosti vozila, prati se i nivo zadovoljstva građana. Na kraju svake ekspedicije od građana se uzima anketa o zadovoljstvu. Kada se završe svi testovi, bit će napravljena analiza troškova električnog vozila.

Predsjednik Seçer: „Važna studija u smislu ekološke svijesti“

Gradonačelnik Vahap Seçer, u svom govoru pred vijećem gradske općine, rekao je da su započeli novu studiju u javnom prijevozu i odveli električne autobuse u fazu testiranja. Navodeći da gledaju vučnu snagu, performanse, udobnost i potrošnju goriva, Seçer je rekao: „Mislim da su to važna istraživanja u smislu ekološke svijesti. To je bio slučaj s kupovinom autobusa na CNG. Ako su ispitivanja ovih električnih autobusa također pozitivna, ako su njihove performanse odgovarajuće, ako naša općina također dovodi ove autobuse u naš grad, brže ćemo napraviti korak prema gorivima nove generacije, ekološki prihvatljivim gorivima i modernom javnom prijevozu, " on je rekao.

"Naš cilj je imati alate za ostavljanje dobrog okruženja za budućnost"

Bayram Demir, direktor podružnice javnog prijevoza Odjela za prijevoz gradskih općina, izjavio je da želi obnoviti inventar gradske općine Mersin ekološki prihvatljivim vozilima i rekao:

“Stavili smo električne autobuse, koji su obnovljiva energija, u fazu testiranja. Trenutno gledamo vuču, performanse, udobnost i potrošnju goriva naših vozila. Nakon ovih testova, ako imamo stara vozila ili planiramo pretvoriti naša vozila na dizelska vozila u električna vozila. Trenutno je vozilo ispred nas vozilo od 9 metara, kapaciteta približno 35 putnika, kapaciteta 60 putnika, uključujući stajaće putnike. Naš najveći cilj je imati vozila koja ljudima pružaju ekološku ravnotežu i ostavljaju dobro okruženje za budućnost bez štete po okoliš. Naravno, sve ovisi o rezultatima testa. Trenutno testiramo naša vozila kako na selu, u centru grada, tako i pri noćnim i dnevnim temperaturama. U našim probnim vožnjama pokušavamo mjeriti zadovoljstvo građana, kao i vuču, jer električni autobusi nisu glasni poput dizelskih vozila ili vozila s drugim vrstama goriva, tiši su. Stoga građani testiraju svoju udobnost. Gledaju i sistem ovjesa i ozvučenje. Na kraju svakog putovanja dobivamo anketu o zadovoljstvu naših građana. Konačna odluka bit će donesena kao rezultat ispitivanja zadovoljstva građana i performansi vozila. ”

"Nema zvuka motora kao ostali"

Građani koji su putovali električnim autobusom bili su posebno zadovoljni njegovom tišinom. Građanin je rekao svoja razmišljanja o autobusu: „Lijepo je što je električni. Prostrano i tiho. Nema buke motora kao drugi. Sedišta su udobna. To je vrlo lijep, elegantan autobus ”dok se izražava; Drugi građanin je rekao: „Vrlo je dobro što je tiho. Bolje je ”, rekao je.

Armin

sohbet

    Budite prvi koji će komentirati

    Komentari