Sultani mreže su igrali dva za dva na Evropskom prvenstvu u odbojci

sultani mreže stvorili su dva u dva

“Sultani mreže” pobjedom su završili svoj drugi meč na Evropskom prvenstvu u odbojci.

U drugom meču Grupe D Evropskog prvenstva u odbojci, odbojkašice polumjeseca savladale su Ukrajinu sa 3-0 nakon superiorne igre i dobile setove u meču 25-14, 25-19 i 26-24.

Boreći se na Evropskom prvenstvu u odbojci, Sultans of Net savladali su Ukrajinu sa 3-0 i ostvarili drugu pobjedu u svom drugom meču.

Naša nacionalna ženska odbojkaška reprezentacija suočila se s Ukrajinom u drugoj utakmici Evropskog prvenstva u odbojci za žene 2021. godine.

Pobjednik borbe je bio naš nacionalni sa rezultatom 3-0. Pokazujući vrhunsku igru ​​od početka do kraja meča, Sultanki su uspjeli prvi set završiti 25-13, a drugi set 25-19. Bila je to okršaj u trećem setu. Naša reprezentacija koja je pobijedila u prošloj epizodi

Sultani mreže, u grupi D, pobijedili su domaćina Rumuniju sa 3-1 u svom prvom meču. U našoj reprezentaciji Ebrar Karakurt bio je najbolji strijelac utakmice sa 26 poena.