Metropolitanski vozni park Şanlıurfa postaje sve jači

sanliurfa buyuksehir vozni park jača
sanliurfa buyuksehir vozni park jača

Metropolitanska opština Şanlıurfa dodala je u svoju flotu nova vozila koja će se koristiti u javnom prevozu, socijalnoj pomoći i uslugama centra za koordinaciju invalidnosti.


Gradonačelnik gradske općine Zeynel Abidin Beyazgül, koji je promovirao nova vozila kupljena u gradskoj općini BELSAN A.Ş, rekao je da su javnosti na usluzi vlastitim sredstvima bez odlaska u najam jačanjem voznog parka svakog dana.

Gradonačelnik metropolitanske opštine Beyazgül, koji nastavlja svoje usluge po principu štednje i upravljanja transparentnošću od dana kada je stupio na dužnost i koji je kao svoju dužnost uzeo doprinos ekonomiji zemlje, rekao je: „Hvala Bogu. "Sretni smo što svakodnevno dodajemo, radimo i gradimo nešto novo za našu općinu i naš grad, uz podršku naših ljudi", rekao je.

PREDSJEDNIK BEYAZGÜL: SERVISIRAMO ŞANLIURFALIS S NAŠIM VLASTITIM RESURSIMA

Predsjedavajući Beyazgül rekao je, „Sretni smo što smo uključili ukupno 12 vozila, 7 mini i 3 velika tranzita, koja će se koristiti u socijalnoj pomoći i službama za invalide, kao i 22 autobusa koji su potrebni posebno u periodu pandemije. Jedno od pitanja koje se već dugo izražavalo bilo je to što su nam vozila nedostajala na nekim linijama. Čak se i njihov broj puno izgovarao. Naravno, moramo uzeti manje putnika tokom razdoblja pandemije. Iz tog razloga, broj stajaćih putnika se takođe smanjuje. Zbog sve manjeg broja putnika pojavila se potreba za našim autobusima. Kao gradska opština dodali smo nekoliko autobusa našoj floti. Iznajmljivali smo vozila do danas. Međutim, kao što znate, cijene najma se znatno povećavaju. Sada ćemo koristiti svoju imovinu. Tokom perioda socijalne pomoći i pandemije, naši prijatelji u socijalnoj pomoći marljivo rade danju i noću. Zahvaljujem vam ovdje i oni obavljaju svoje dužnosti na najbolji mogući način. Naš centar za koordinaciju invalidnosti je na isti način. Jučer smo bili ovdje da otvorimo mjesto u Eyyübiyeu, danas smo autobusima došli pred naše ljude. Hvala Bogu, sretni smo što svakodnevno dodajemo, radimo i gradimo nešto novo za našu općinu i naš grad, uz podršku naših ljudi “, rekao je.

Mahmut Kırıkçı, generalni sekretar gradske općine, M.Şefik Bakay, predsjedavajući Sindikata trgovačkih i obrtničkih komora, generalni direktor ŞUSKİ Muhammed Sait Güllüoğlu, zamjenik gradonačelnika gradskog vijeća Ahmet Kaytan i srodni šefovi uprave prisustvovali su prezentaciji vozila održanoj u BELSAN A.Ş.


sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi