Put Kahramanmaraş Göksun otvara se danas! Sretno Kahramanmaraş

heromaras put goksa otvara danas dobar blagoslov heromare
heromaras put goksa otvara danas dobar blagoslov heromare

Turska je jedan od najvažnijih transportnih projekata, put Kahramanmaraş - Göksun otvara se 7. novembra uz učešće premijera Recepa Tayyipa Erdogana. Gradonačelnik Güngör rekao je, „Zahvaljujući velikom projektu transporta, koji uključuje 11 tunela, 3 mosta i 6 raskrsnica, koji su vrlo važni za našu zemlju i grad, hvala. U ime svog grada i svojih sugrađana, želio bih izraziti zahvalnost našem predsjedniku Recepu Tayyipu Erdoganu, našim ministrima, potpredsjedniku Mahiru Ünalu, našim zamjenicima i svima koji su doprinijeli realizaciji ove investicije ”.


Gradonačelnik općine Kahramanmaraş, Hayrettin Güngör, dao je izjave o programima koje će predsjednik Recep Tayyip Erdoğan organizirati u našem gradu u subotu, 7. novembra. Predsjednik Güngör rekao je, „U našem gradu ugostit ćemo 7. novembra Recepa Tayyipa Erdoğana. Pre svega, održaćemo svoj pokrajinski kongres uz učešće našeg predsednika. Pozivamo sve naše sugrađane na kongres koji će se održati u 12 na stadionu 12.30. februara “, rekao je.

4,6 milijardi divovskih investicija

Navodeći da će otvaranje puta Kahramanmaraş - Göksun biti realizirano nakon kongresa, gradonačelnik općine Hayrettin Güngör rekao je, „Željeli bismo izraziti zahvalnost našem predsjedniku. Asfaltirat ćemo put između Kahramanmaraşa i Göksuna u subotu, 4.6. novembra, završen ulaganjem od 7 milijardi. Pohvala ogromnom transportnom projektu koji uključuje 11 tunela, 3 mosta i 6 raskrsnica, koji su veoma važni za našu zemlju i naš grad. U ime svog grada i svojih sugrađana, želio bih izraziti zahvalnost našem predsjedniku Recepu Tayyipu Erdoganu, našim ministrima, potpredsjedniku Mahiru Ünalu, našim parlamentarcima i svim zaposlenima na realizaciji ove investicije.

Sretno našem gradu

Dodajući svojim objašnjenjima da je uloženom investicijom osigurana neprekinuta veza između grada i zemlje, Güngör je rekao: „To je vrlo važan projekt koji povezuje jug i sjever naše zemlje. Hvala Bogu, ovaj projekat će dati vrlo važan ekonomski doprinos i našoj zemlji i našem gradu. Ponovno sretno našem gradu i zemlji. Neka naše jedinstvo i solidarnost budu trajni. Naša vlada, zamjenik predsjedavajućeg Mahir Ünal, zamjenici i naša organizacija i dalje će danonoćno raditi za naš grad s velikom predanošću “.

Ovaj slide show zahtijeva JavaScript.


sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi