U mjestu Kayseri otvorena je veza koja košta 25 miliona lira

Put za vezu koji košta milion lira u Kayseriju otvoren je za upotrebu
Put za vezu koji košta milion lira u Kayseriju otvoren je za upotrebu

Bulevar Bekir Yıldız-Gradska bolnica-čvor-veza Sjeverni kružni put, 25. ogranak Gradske bolnice-petlja, Bulevar Osman Kavuncu-Bulevar Bekir Yıldız-Bulevar i Osman Kavuncu-Bulevar, koje je sagradila gradska opština Kayseri, a ukupno koštaju 4 miliona TL Ceremonija otvaranja Vezne ceste slobodne zone održana je s oduševljenjem u okviru mjera korona virusa.


Bulevar Bekir Yıldız-Gradska bolnica-čvor-veza Sjeverni kružni put, 25. ogranak Gradske bolnice-petlja, Bulevar Osman Kavuncu-Bulevar Bekir Yıldız-Bulevar i Osman Kavuncu-Bulevar, koje je sagradila gradska opština Kayseri, a ukupno koštaju 4 miliona TL Ceremonija otvaranja Vezne ceste slobodne zone održana je s oduševljenjem u okviru mjera korona virusa. Gradonačelnik Dr. Memduh Büyükkılıç dao je dobre vijesti o dobrim vijestima u svom govoru na otvaranju.

Gradonačelnik gradske opštine, Dr. Pored Memduha Büyükkılıç-a, zamjenik guvernera Kayserija Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar, guverner distrikta Develi Murat Duru, predsjednik provincije AK ​​AK banaban Çopuroğlu, rektor KAYU prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, gradonačelnik Melikgazija Mustafa Palancıoğlu, gradonačelnik Kocasinan-a Ahmet lakolakbayrakdar, gradonačelnik Talasa Mustafa Yalçın, gradonačelnik Hacılar-a Bilal Özdoğan, gradonačelnik Develija Mehmet Cabbar, gradonačelnik Bünyan-a Özkan Alocun. Dr. Ali Ramazan Benli i glavni ljekar gradske bolnice prof. Dr. Prisustvovali su İlhami likelik i gosti.

Nakon trenutka šutnje i turske himne, pogledan je kratki promotivni film o ulaganjima u službu. Došavši na govornicu s najavom 'gradskog liječnika', Dr. U svom govoru na ceremoniji, Memduh Büyükkılıç zahvalio se predsjedniku Recepu Tayyipu Erdoğanu i izjavio da su zahvalni i rekao: „Kao liječnik, zahvaljujem našem predsjedniku, zahvaljujem Bogu. Darovao nam je bolnicu sa 600 kreveta, što je za nas ponos, a čiji se svi kreveti pretvaraju u krevet za intenzivnu njegu kada je to potrebno tokom perioda pandemije. Živimo blagodati ove solidarnosti i jedinstva iz prošlosti u budućnost, ne govorimo „ja“, već „mi“. Nastavljamo svojim putem, grleći naših 16 gradonačelnika. Gledamo unaprijed, gledamo svoj posao, slušamo tračeve. Bit će manjih kritika tamo gdje bude bilo akcije, uvijek smo pokazivali volju za boljim radom ocjenjujući ih, i niko ne bi trebao sumnjati da ćemo tako i nastaviti “.

"KORISNIK LJUDI KORISAN JE LJUDIMA"

U svom govoru, gradonačelnik Büyükkılıç rekao je „Najbolji od ljudi je sluga“ i nastavio: „Prekrasni ljudi iz Kayserija štite naš tim, našu filozofiju i naše razumijevanje od 1994. godine. Dan i noć nastavljamo s radom kako bismo ovo razumijevanje oživjeli. Solidarni smo s našim dragim ministrima, članovima parlamenta i naše vlade. Naš cijenjeni predsjednik nas voli, voli našeg Kayserija, a i mi njega volimo, i niko ne bi trebao sumnjati da ćemo ih nastaviti štititi cijelo vrijeme. Povoljan narod je sluga, dobro ljudi je dobro za ljude. Vjerujemo da ovdje primamo molitve pacijenata. Kažem ti kao neurolog. Mozak je otporan na nedostatak kiseonika 4 minute i bez šećera 40 minuta. Osim toga, simptomi će nas koštati života. Govorimo o studiji koja će oživjeti i poslužiti sliku u kojoj su minute bitne, u kraćem vremenu izravnim ulaskom u hitnu pomoć. Kontinuitet u službi je presudan. Zahvaljujemo svim našim gradonačelnicima. "

KAYSERİ KAŽE "MI SMO TU" U SVAKOM PODRUČJU

Büyükkılıç je naglasio da se Kayseri razvio i postao ljepši sa 4 univerziteta, „Razvija se i postaje ljepši s našom Organiziranom industrijom i Slobodnom zonom, kaže„ tu smo “u izvozu, dodanoj vrijednosti, trgovini, industriji, kulturi, obrazovanju, umjetnosti, turizmu, gastronomiji. mi smo ovdje ', kaže on. Kayseri, grad drevnih civilizacija sa svojih 6 hiljada godina komercijalne istorije, poznat je kao neizostavni dio ove zemlje, ovog svijeta “.

SVI HOTELI U KAYSERİU SU ISPUNJENI

Govoreći o sastanku zimskog turizma koji je juče održan u Nevşehiru, Büyükkılıç je rekao, „Imali smo efikasan sastanak sa našim cijenjenim guvernerima i turističkim dionicima u Nevşehiru. Koji je naš cilj? U kontekstu Kapadokije, da pružimo dobitak ovoj zemlji, da zajedno sa Kapadokijom dovedemo našu vrijednost poput Erciyesa. Svi hoteli u Kayseriju puni su rezervacija. Podnosim vaše podatke, nadam se da će nam ovaj zimski turizam biti najveći dobitak našim praksama koje ćemo raditi s Allahovom milošću, bez ignoriranja pandemijskih uvjeta. Nastojimo ispraviti svoje nedostatke i dovesti ih do boljih bodova. Zahvalio bih se Mehmetu Özhasekiju, našem ministru, koji je svojim prekrasnim radovima stvorio djelo svjetske klase, sa više od 100 kilometara staza i 18 mehaničkih objekata. Nastojimo također ukloniti nedostatke, premjestiti ih na bolje bodove novim dodacima i osvojiti naš grad marketinškim tehnikama. Dok radimo sve ovo, moramo imati transportnu mrežu ”.

Dao mu je dobre vijesti

Predsjednik Memduh Büyükkılıç, dajući dobre vijesti o dobrim vijestima u svom govoru na ceremoniji, nastavio je svoje riječi na sljedeći način: „Nadam se da će ovdje biti održana još jedna ceremonija. Položit će se temelj tramvajske pruge koja će kretati od 7 kilometara Belsina našeg Ministarstva prometa i doći će do našeg terminala, gradske bolnice, Univerziteta Nuh Naci Yazgan i KUMSmall, najvećeg trgovačkog centra naše regije. Istovremeno će biti postavljen temelj zgrade terminala našeg aerodroma. U subotu ćemo imati dvije radosti zajedno. Kao što znate, natječaj za našu nacionalnu baštu Recep Tayyip Erdogan je napravljen, radovi su započeli, radit ćemo na tome da tamo postavimo temelje s našim cijenjenim ministrom okoliša i urbanizacije, pokušavamo učiniti naš grad ugodnijim za život, zelenijim, zelenijim i gradom koji svima nedostaje dovođenjem svih ovih ljepota u naš grad. Kayseri je grad filantropa, prije nego što smo došli ovdje, postavili smo temelje naše džamije i kursa Kur'ana, koji će naši dobročinitelji održati s cijenjenim predsjednikom naših Melikgazija. Trčimo od ljepote do ljepote, od obilja do obilja, zahvaljujemo i volimo svoj grad. "

PRVI NAJAVLJEN: TRAJNA LINIJA TALAS DAJE NA PONUDU 30. DECEMBRA

Büyükkılıç, koji je u svom govoru rekao „Prvi put odavde najavljujem“, rekao je, „30. decembra takođe raspisujemo tender za naš tramvaj od 5.5 kilometara od Talasa do Furkana Doğan Yurduma. Drugim riječima, odavde se razumije da ćemo stvoriti tramvajsku mrežu koja doseže dužinu od 48 kilometara ”.

EVO 4 ODVOJENE INVESTICIJE KOJE ĆE OLAKATI PRIJEVOZ

Büyükkılıç je dao i sljedeće informacije o 4 različita puta koja su danas otvorena: „Ispravili smo ovaj nedostatak kako bismo povezali naš Bulevar Bekir Yıldız od 14 kilometara, počevši od Bulevara Kocasinan, do glavne arterije koja vodi do Zafer Caddesi, odnosno od Sjevernog kružnog puta do Slobodne zone, 4 Implementiramo našu cestu za odlazak s 3 trake i dolazak s 3 trake. Osigurali smo kontinuiranu alternativnu rutu bez svjetla. Naš je grad okružen cestama u obliku mreže, a kada se ovo raskrižje dovrši, naši ljudi i hitna pomoć mogu doći do Gradske bolnice i hitne pomoći. Druga usluga je Slobodna zona, ponos našeg grada, naše važne organizacije. 4/1 i 25 posto izvoza ostvaruje se iz naše slobodne zone. Stotine fabrika tamo služe kao proizvodna baza, doprinoseći zapošljavanju, dodatnoj vrijednosti i devizama u našoj zemlji. Na taj način smo glavnu cestu ekstrovertnog lica grada u međunarodnim standardima pretvorili u život svojom infrastrukturom širine 30 metara i dužine jedan kilometar, čineći ga dostojnim našeg grada. Drugi alternativni način je put od 1 kilometra koji povezuje naš Bulevar Bekir Yıldız sa Bulevarom Osman Kavuncu, odmah pored naše Fabrike šećera. To je također bilo važno, kada smo prošle godine došli u našu tvornicu šećera, tokom kamenjara, naši kamiondžije su rekli: 'Predsjedniče, ometamo promet u gradu, osramoćeni smo stojeći pred svjetlima, naš teret je uznemiren, što bi se dogodilo da ste vi pomoćnik', rekli smo 'ne' i Ali Hasdal a, hvala timu, dali smo upute, realizirali smo taj put od 3 kilometra. U našem gradu kamioni nastavljaju put bez prekida prometa. Pored toga, Nacionalni vrt Keykubat i Palata Keykubat lako su dostupni. "

"IMAMO PRILIKE, IZVORE I PRORAČUN"

Gradonačelnik Büyükkılıç, koji je izjavio da ova 4 otvaranja, koja utjelovljuju sve ove ljepote, svojom infrastrukturom i troškovima košta 25 miliona TL, rekao je, „Zahvaljujemo Bogu, ne žalimo se, imamo resurse, imamo budžet, imamo i svoje molitve. Kažemo da nas Allah čini dostojnima vas, ne dopustite da naše molitve nestanu s neba, ne skidajte našu zastavu s pošiljki i odgajajte generacije koje štite tursku zastavu polumjeseca, svoju domovinu, naciju, vjeru i državu. "Nastavljamo da im pripremamo dobru budućnost pouzdajući našu omladinu u naša djela koja oživljavaju Kayseri sa svojim muzejima, bibliotekama i društvenim životom."

Kao liječnik, predsjednik Büyükkılıç, koji je još jednom upozorio na maske, udaljenost i čistoću, na kraju se zahvalio predsjedavajućem YDA grupe Hüseyinu Arslanu na podršci u izgradnji višespratnog raskrižja.

Zamjenik guvernera Kayserija Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar izjavio je da je Kayseri grad s markom, jedna od najistaknutijih provincija sa svojom kulturom, zdravljem, turizmom, filantropima, te da su gradonačelnici pružili vrlo vrijedne usluge i pružili zahvalnost.

HVALA OD GLAVE BÜYÜKKILIÇ

Glavni liječnik Gradske bolnice prof. Dr. İlhami Çelik izjavio je da je ponosan kad vidi da ovo višespratno raskrižje izgrađeno pod vodstvom gradonačelnika gradske opštine Memduh Büyükkılıç olakšava prevoz bolnice i zahvalio se u ime svog osoblja i zaposlenih.

ÇOLAKBAYRAKDAR: NAŠ PREDSJEDNIK MEMDUH OBE DONOSI I PODRŽAVA

Gradonačelnik Kocasinan Ahmet lakolakbayrakdar, u svom govoru na svečanosti, rekao je, "Zahvaljujem se našem predsjedniku Memduhu, pod njegovim vođstvom, pod njegovim bratom, on djeluje kao veliki brat svim našim guvernerima okruga u centru i provincijama i podržava nas u zadovoljavanju potreba cijelim svojim timom, zahvaljujući našem neuspjehu."

U GRADSKOJ BOLNICI GRADIT ĆE SE DVIJE ODVOJENE DŽAMIJE

Provincijski muftija prof. Dr. Nakon molitve Şahina Güvena, otvaranjem vrpce protokolom otvorena su četiri različita načina. Na kraju svečanosti, pokrajinski zdravstveni direktor izv. Prof. Ali Ramazan Benli i provincijski muftija Güven dali su dobru vijest da će za gradsku bolnicu biti izgrađene dvije odvojene džamije.

Prolaz je izveden klasičnim automobilima ukrašenim turskim zastavama na višespratnom raskršću koje je pušteno u upotrebu.


sohbet

feza.net

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi