Dobre vijesti o prijevozu do gradske bolnice Kayseri sa 4 načina

Prijevoz iz gradske bolnice Kayseri rukom
Prijevoz iz gradske bolnice Kayseri rukom

Načelnik općine Kayseri Metropolitan Dr. Memduh Büyükkılıç dao je četiri različite dobre vijesti o alternativnim radovima na putu koji su usko povezani s budućnošću grada i povezuju istok i zapad grada, kao i pružanju prijevoza do Gradske bolnice iz 4 podružnice.


Gradonačelnik Büyükkılıç rekao je, „Razmjena bulevara Bekir Yıldız - veza Sjevernog prstena, četvrtak Gradske bolnice, grana, Bulevar Osman Kavuncu - Priključna cesta Bekir Yıldız i Priključna cesta bez bulevara Osman Kavuncu spremni su za uslugu. "Sretno našem gradu."

Gradonačelnik Büyükkılıç, u svojoj izjavi, izjavio je da su dobili nagradu za 'strateški potez' koji su poduzeli dodavanjem četvrtog lista na višeetažni spoj predviđen kao djetelina sa 3 lista ispred Gradske bolnice, te rekao da su studije na 4 različita alternativna pravca koji će povezivati ​​istok grada sa zapadom zajedno s Gradskom bolnicom. Gradonačelnik Büyükkılıç obavio je preglede na putu dužine 4 kilometra do sjeverne kružne ceste na petlji ispred gradske bolnice, koje je predsjednik Recep Tayip Erdoğan predstavio gradu. Navodeći da se pojavio alternativni način da se bez problema dođe do gradske bolnice, gradonačelnik Büyükkılıç izjavio je da su završene sve vrste infrastrukture i osvjetljenja ceste. „Razmjena bulevara Bekir Yıldız - veza Sjeverni prsten, 4. krak gradske bolnice, bulevar Osman Kavuncu - spojna cesta Bekir Yıldız i spojna cesta slobodnog pojasa Bulevar Osman Kavuncu spremni su za uslugu. Pozdravivši naš grad, gradonačelnik Büyükkılıç dao je sljedeće informacije:

„Trenutno smo ispred naše gradske bolnice, što je naš ponos koji je naš predsjednik predstavio našem gradu. Suočili smo se s poslom koji je radio tokom razdoblja pandemije. Njegov rad je takođe za divljenje. U potpunosti smo eliminirali aspekt problema prevoza, o kojem se govori u javnosti. Kao što će biti upamćeno, na raskrsnici ispred Gradske bolnice nedostajao je list. Dovršili smo taj list. Otvorili smo ga za servis. Osigurali smo direktan pristup hitnoj pomoći. Sljedeća etapa, koja će biti povezana sa sjevernim kružnim putem našeg Bulevara Bekir Yıldız, realizirana je tako što je napravljen vrući asfalt ove ceste, koja je autoput s tri trake od 4 kilometra, zajedno sa svojom infrastrukturom.

BEKIR YILDIZ BULVARI JE ZAVRŠEN, OSNOVANE SU 4 RAZLIČITE ALTERNATIVE

Gradonačelnik Büyükkılıç, koji je usko povezan s budućnošću grada i poželio je 4 različite studije koje povezuju istok i zapad grada, kao i pružanje prijevoza iz gradske bolnice u 4 smjera, nastavio je kako slijedi:
„U ovoj fazi Bulevara Bekira Jildiza postavljeno je 18 hiljada tona asfalta BSK. Put od 14 kilometara od Bulevara Kocasinan do veze Sjeverni kružni put predstavljen je prometu kao kružna cesta s tri trake. Tako je naš grad pridružen četvrtoj glavnoj arteriji na osi istok-zapad i promet je učinjen sigurnim i tečnim. Kada to gledamo na ovaj način, pojavio se alternativni put koji bez problema vodi do Sjevernog kružnog puta, odnosno Sjevernog kružnog puta na Bulevaru Kocasinan, bez ikakvih problema do bolnice. Naime, Sjeverni kružni put, Bulevar Bekir Yıldız, Bulevar Osman Kavuncu, Bulevar Ahmet Gazi Ayhan. Kad to gledamo na ovaj način, postoje četiri grane za ulazak u naš grad. Jedan od njih je Bulevar Bekir Yıldız. Skoro je sjajno izašlo. Dakle, promet je rasterećen. Želim sreću našem gradu na ovaj način. Nadam se da ćemo se pridržavati saobraćajnih pravila. Ne izazivamo nesreću. Jer kako se povećava udobnost puteva, povećava se strast naših građana prema brzini. Strast da ih se ignorira raste. Ali, ljudi iz Kayserija znaju svoj posao, hvala Bogu. Oni se pridržavaju pravila. Dakle, ne ulazi u nepotrebne probleme. "

Gradonačelnik Büyükkılıç dodao je da će ceste, koje su svojom infrastrukturom spremne za moderan i udoban prijevoz, biti otvorene u četvrtak.


sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi