Nagrade stigle do pobjednika na Svjetskom prvenstvu u brdskom biciklizmu

Nagrade stigle do pobjednika na Svjetskom prvenstvu u brdskom biciklizmu
Nagrade stigle do pobjednika na Svjetskom prvenstvu u brdskom biciklizmu

Izazov koji oduzima dah završio je na Svjetskom prvenstvu u brdskom biciklizmu 2020. godine. Gradonačelnik Yüce rekao je, „Kao Sakarya, vrlo smo ponosni. Bili smo domaćini prvenstva, koje se prvi put u našoj zemlji prikazuje kao jedna od najprestižnijih biciklističkih organizacija na svijetu, a može se uživo pratiti iz cijelog svijeta.


po prvi put održano u Sakaryi u Turskoj i završeno njegovo domaćin 2020. UCI Mountain Bike Marathon Svjetsko prvenstvo Biciklističke federacije oštrog natjecanja sonratürki. U trci koja je započela u Suncokretovoj biciklističkoj dolini učestvovalo je 57 sportista za muškarce i 35 sportista za žene. Muškarci su se natjecali na stazi dugoj 110 kilometara, dok su žene sudjelovale na stazi dugoj 82 kilometra, što je bilo veliko uzbuđenje. nagrade sportašima koji se kvalifikuju za postolje Zamjenik ministra za omladinu i sport Hamza Yerlikaya Guverner Cetin Oktay pločnik, predsjedavajući Ekrem Yüce, predsjednik Turske biciklističke federacije Erol dodijelio je Küçükbakırc. Nakon velikog prvenstva na kojem su učestvovali ljubitelji sporta, predsjednik Ekrem Yüce zahvalio se svim Sakarya-ima na njihovom velikom interesovanju. Zamenik predsedavajućeg AK stranke i zamjenik Sakarye Ali İhsan Yavuz uručio je dres bicikla predsjedniku Ekremu Yüceu.

Najveća organizacija nakon Olimpijskih igara

Predsjednik Turske biciklističke federacije Erol Küçükbakırc, "Danas smo organizirani i dovršili smo da je ova ogromna organizacija najveća organizacija nakon Olimpijskih igara. Sakarya je ove trke završio na najsigurniji i najzdraviji način. Ove utrke vrlo dobro odgovaraju Sakaryi. Nadamo se da ćemo u Sakaryi vidjeti mnoge nacionalne i međunarodne utrke poput ovih. Zahvalio bih se našem predsjedniku i ministru koji imaju najveći udio u realizaciji ove organizacije. Čestitam svojim sugrađanima i ljubiteljima sporta Sakarya na velikom interesovanju ”.

Čestitam svim takmičarima

Dajući izjavu nakon prvenstva, predsjednik Ekrem Yüce rekao je, „Kao Sakarya, vrlo smo ponosni. Po prvi put u našoj zemlji ugostili smo prvenstvo koje se prikazuje među najprestižnijim svjetskim biciklističkim organizacijama i može se uživo pratiti iz cijelog svijeta. Zahvalio bih se predsjedniku Republike i njegovoj delegaciji, koji su svojim pokroviteljstvom dodali snagu da se ovo prvenstvo održi u našem gradu i zemlji. Zahvalio bih se svim svojim sunarodnicima i ljubiteljima sporta koji su sa zanimanjem pratili uzbudljive i oduzimajuće dahe trke. Na kraju, čestitam svim sportistima koji pedaliraju na ovim izazovnim stazama i čestitam pobjednicima. Naš grad je prošao važan test sa ovom velikom organizacijom. Pokazao je cijelom svijetu da može biti domaćin sljedećih međunarodnih prvenstava. Nadam se da će naš grad, koji je dobio titulu 13. "Biciklističkog grada" na svijetu, biti domaćin mnogih sjajnih organizacija i divovskih prvenstava.

Sakarya je bila domaćin važne organizacije

Guverner Çetin Oktay Pavement rekao je, „Kao rezultat takvog časnog programa, zaista smo se bavili sportom najboljeg vašeg lica. To je važan događaj za svijet pod pokroviteljstvom našeg predsjednika. Takođe smo izjavili na otvaranju. Sakarya je grad dobrodošlice. Grad kulture, prirode i ljepote. Prvenstvo je započelo vrlo dobro, a prije svega Metropolitan je odlično obavio svoj posao. Bilo je izuzetno uspješno u svakom pogledu. Nadam se da će to biti prvenstvo na kojem niko nije oštećen u zdravstvenom smislu. Takođe bih se zahvalio svima koji su došli iz inostranstva. Zahvaljujem svim vrhunskim sportistima. Čestitam našem metropolitanskom gradu, postali smo biciklistički grad. Dugujem zahvalnost narodu Sakarye ”, rekao je.

Organizovat ćemo mnoga događanja u našoj zemlji

Zamjenik ministra omladine i sporta Hamza Yerlikaya rekao je, „Želio bih zahvaliti našem predsjedniku što je bio domaćin ovako lijepog događaja. Organizirali smo vrlo važno prvenstvo u Sakaryi. Iskreno čestitam svima koji su dali svoj doprinos. Nadam se da ćemo u našoj zemlji organizirati još mnogo takvih organizacija ”.

Elitne žene su rangirane kako slijedi;

  1. Ramona Forchını (Švicarska)
  2. Maja Wloszczowska (Poljska)
  3. Ariane Luthi (Švicarska)

Poredak Elite Men je sljedeći;

  1. Hector Leonardo Leon Paez (Kolumbija)
  2. Tiago Ferreira (Portugal)
  3. Martin Stosek (Češka)

sohbet

feza.net

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi