Promena avanturističkog parka Şahintepesi i socijalnih ustanova

Promena avanturističkog parka Şahintepesi i socijalnih ustanova
Promena avanturističkog parka Şahintepesi i socijalnih ustanova

Ceremonija postavljanja temelja za avanturistički park Şahintepesi i socijalne ustanove, što je među obećanjima gradonačelnika Jeşilyurta Mehmeta narınara, održana je pod pravilima socijalne distance.

Navodeći da će staviti Şahintepesi Avanturistički park i socijalnim ustanovama, koji su među obećanja novog perioda, u službu na površini od 37 Decares, gradonačelnik Yeşilyurt Mehmet Çınar je rekao: "Naši gosti koji nas ne ostavite na miru u revolucionarnu ceremoniji Şahintepesi Avanturistički park i socijalnim ustanovama, koje imaju područja usluga i arhitektonske strukture koja će mobilizirati turistički potencijal našeg regiona, Naši projekti „Yesilyurt Urban Design“ i „Taste Valley“, koje smo pokrenuli kako bismo učinili da naš Drevni Çırmıhtı, koji sadrži različita bogatstva sa svojom istorijom i civilizacijom, više preferiran, viđen i poznat izbliza, uključuju vrijedna ulaganja. Obnovit ćemo Şahintepe, koji se nalazi na točki koja gleda na prirodne ljepote našeg Çırmıhtı-a i služi našim građanima kao vjenčanica i društveni objekt u prošlosti, vizionarskim projektom koji dodaje vrijednost našoj regiji i pretvara je u turistički centar. Ovaj projekt, jedno od naših gigantskih ulaganja koje smo započeli kontinuiranim razvojem, kontinuiranim inovacijama i kontinuiranim promjenama, jedno je od naših izbornih obećanja. Kao rezultat studije izvodljivosti koju smo uradili s Agencijom za razvoj Fırat, završena je prva faza našeg projekta žičare i zimplank-a između Şahintepesi-a i Gedik-ovih socijalnih ustanova, a mi ćemo ovdje provesti i projekt žičare i zimplank-a s modelom graditi-raditi-prenositi. Ovo mjesto pretvorit će se u posebno područje u koje naše obitelji mogu doći i ugodno se zabaviti sa svojom djecom. Od područja planinskih sanki do akvarija, od socijalnih objekata do vaterpolskog bazena, od lokalnih prodajnih i promotivnih područja proizvoda do peintbal područja, u naš ćemo Yeşilyurt donijeti dragocjeno djelo koje će stvoriti svijest u društvu. Cilj nam je podići ljestvicu postignutu u pogledu socijalnih ustanova u našem okrugu s tako vrijednim projektom. Od sveg srca vjerujem da će se naši domaći i strani turisti pohrliti ovdje kada završimo i stavimo u funkciju ovaj projekt, koji će dodati vrijednost društvenom i prirodnom identitetu naše regije. " on je govorio.

"SREĆNI SMO DA NAŠE OPĆINE ULAZU U KONKURENCIJU ZA USLUGE"

Čestitajući gradonačelnicima metropolita i okruga za kontinuirane napore na obnovi i transformaciji u svim regijama Malatye, provincijski gradonačelnik MHP-a Mesut Samanlı rekao je: „Na izborima u koje smo ušli kao Narodni savez, kamo god krenuli:„ Podržavate Narodni savez, dajte snage, vjerujte da će vam se isplatiti svaka igra koju date. Vidjet ćete više kao uslugu ', rekli smo. Pohvala točki iz koje smo došli, naši poslanici i gradonačelnici takođe su se uključili u trku usluga za razvoj Malatye. Iskreno vjerujemo da će se usluge nastaviti bez usporavanja. Nadam se da će Avanturistički park Şahintepesi i socijalne ustanove, kojima ćemo danas postaviti temelje, biti povoljni. " Govorio je u formi.

"BUDITE SREĆNI MALATIJI I YEŞİLYURTU"

Gradonačelnik općine Malatya Selahattin Gürkan poželio je da pustolovni park Socialahintepesi i socijalne ustanove budu korisni za Malatyu i Yeşilyurt.

"ŞAHİNTEPESİ ĆE POSTATI TURIZAM"

Rekavši da će Yesilyurt imati još jednu vrlo važnu investiciju, zamjenik stranke AK Hakan Kâhtalı rekao je, „Nedavno smo s gradonačelnikom Mehmetom narınarom posjetili gastronomska područja uspostavljena u središtu našeg drevnog Çırmıhtı-a. Vrlo dobre usluge ostvaruju se kako u centru tako i u ruralnim područjima Yesilyurta. Naš gradonačelnik ulaže velike napore u tom smislu, a ova djela vidimo svugdje gdje se susrećemo i susrećemo dobrotu naših građana. S avanturističkim parkom Şahintepesi i socijalnim objektima, ovo će biti turistička točka. Zahvaljujem svima koji su uložili toliko radne snage jedan je od rijetkih u Turskoj, uključujući gradonačelnika Yeşilyurt'u koji će nam pružiti početak. " rekao je.

"PREDSJEDNIK PLANETE ISPUNJAVA SVOJA LIJEPA DJELA"

Član stranke MKYK AK i njegov zamjenik ıalık, Turska je također rekla da, izražavajući kontinuirano ulaganje u Malatiju, kao i u svaki grad; „Postoji grozničav posao u svakom dijelu naše Malatije. Naš gradonačelnik Mehmet Çınar potpisuje pod vrlo dobrim projektima, impresionirajući svojim radom i čestitajući njemu i njegovim timovima. 'Avanturistički park', koji će zaživjeti u Kadim Çırmıhtı, izazvat će uzbuđenje za ljubitelje adrenalina i bit će mjesto na kojem će posjetitelji moći uživati ​​u svom vremenu, opustiti se i baviti se sportom. Ova vrijedna investicija, čiji ćemo temelj danas postaviti, također će doprinijeti uspostavljanju novih centara. Poduzimamo ozbiljne korake s ovako lijepim projektima kako bi Malatay u vrijednim gradovima pronašao vrijednost koju zaslužuje. " rekao je.

"ČESTITAM PREDSJEDNICI NAŠE OPĆINE ZA DONOSENJE OBEĆANJA"

Čestitajući gradonačelniku Yeşilyurta Mehmetu narınaru na ispunjavanju obećanja danih na izborima jedno po jedno, član AK AK MKYK i zamjenik Bülent Tüfenkçi rekao je, „Čestitam našem gradonačelniku na naporima da promijeni lice našeg drevnog Çırmıhtı-a. Razvoj našeg drevnog Çırmıhtı-a, koji uključuje različite ljepote sa svojom istorijom i kulturom, znači razvoj Yesilyurta i dalji razvoj Malatye. Nadam se da će Pustolovni park Şahintepesi i socijalne ustanove biti od koristi našim Kadim Çırmıhtı, Yesilyurtu i Malatyi. "rekao je.

DUALARNO PROČITAO, PRVI MARTER OBJAVLJEN NA TEMELJU OBJEKATA

Prvi minobacač izliven je u temelj avanturističkog parka Şahintepesi i socijalnih ustanova uz molitvu pročitanu nakon protokolarnih govora.

Armin

sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari