Poznati automobilski trkač treće narudžbe iz Asare u Turskoj

Treći turkiyeye poznati brzi red naređuje Asari

U Njemačkoj, gospodarstvenik serije Nürburgring Endurance, koji predstavlja Tursku na zapovjedništvu brza vozila Asari, bio je odvojen od treće piste u četvrtoj trci serije. Turski tehnološki partner, Asari utrka s BMW-om 330 u sponzorstvu Tezmaksan, koja će se održati 29. augusta, želi postići bolju ocjenu od početka pete utrke.

Opuštanje doživljeno u surovim karantinskim uvjetima primijenjenim u okviru izbijanja Covid-19 takođe je dalo energiju automobilskim trkačkim stazama. Turski tehnološki partner, Tezmaksan, sponzorirao je seriju izdržljivosti Nürburgring u našoj zemlji (NES), predstavljajući poslovne ljude i brze zapovijedi Asari je bio cool u četvrtoj etapi koja je završila na trećoj pisti. Napravio je našu zemlju sa svojim timom Nicolasom Griebnerom i Björnom Simonom na Nürburgring Endurance Series (NES) održanom u Njemačkoj, Aşarı je trku u klasi VT2 započeo na šestom mjestu i uspio se popeti na treće mjesto na kraju boravka. Nicolas Griebner i Björn Simon, koji su preuzeli vozilo od Emira, nastavili su da održavaju položaj. Aşarı, koji je ponovo uzeo volan u posljednjih 40 minuta trke, nije prisilio vozilo da zaštiti kočnice i u cilj je stigao treći.

Tri godine uspješnog predstavljanja Turske u ovoj seriji Asari i njegov tim, koji će biti održan 29. augusta, žele osvojiti mnogo bolji stepen pete dionice serijala. Našem predstavniku želimo uspjeh u petoj etapi utrka prve sezone NES 2020, poznatom i kao NLS (Nürburgring Langstrecken - Serie).