Javni prijevoz besplatan za polaganje ispita YKS u Denizli

masovni prevoz besplatan za studente koji će polagati ispit na moru
masovni prevoz besplatan za studente koji će polagati ispit na moru

Autobusi gradske opštine Denizli radiće za studente koji će ući u YKS 27. i 28. juna, gdje postoji sat. Gradski autobusi, koji će biti u funkciji tokom ulaza i izlaza, bit će besplatni za one koji upisuju YKS i ispitivače.


Oni će iskusiti uzbuđenje ispita visokih obrazovnih institucija (YKS) 27. i 28. juna u Denizliju, a moći će besplatno doći do ispitnih područja autobusima gradske opštine Denizli. Autobusi Metropolitanske općine Denizli, koji će biti u funkciji u vrijeme ulaza i izlaza YKS-a 27. do 28. juna, kada je sat ograničen, bit će besplatni za ispitivače i ispitivače. Na spomenute datume studenti i ispitivači koji će ući u YKS moći će besplatno koristiti autobuse Metropolitanske općine Denizli, pokazujući vozačkom dokumentu za prijavu na ispit ili službenicima. Gradski autobusi, koji će redovito letjeti 27. i 28. juna, kada postoji policijski sat, zaustavit će svoje letove u 10.15. Autobusi će biti u servisu na kraju ispita.

„Uspeh naših učenika će i nas usrećiti“

Gradonačelnik Denizlija Osman Zolan poželio je uspjeh svim studentima koji će upisati YKS i rekao: „Vjerujem da će naši mladi ljudi kojima ćemo povjeriti svoju budućnost biti uspješni na ispitu koji pripremaju tokom godine i želim im svaki uspjeh. Također bih htio zahvaliti svu obrazovnu zajednicu i roditelje koji rade na izgradnji bolje budućnosti naših mladih. “ Pozivajući sve svoje sunarodnjake da se pridržavaju mjera preduzetih za ispit za vikend, predsjednik Osman Zolan je rekao, "Uspjeh naših učenika će nam se takođe svidjeti."Budite prvi koji će komentirati

Komentari