Javni prijevoz besplatan za polaganje ispita LGS u Elazig-u

Javni prijevoz besplatan za polaganje ispita LGS u Elazig-u
Javni prijevoz besplatan za polaganje ispita LGS u Elazig-u

Općina Elazığ osigurat će besplatan javni prijevoz za studente koji će 20. lipnja položiti ispit High School Pass System (LGS), prvu sjednicu u 09.30 i drugu sjednicu u 11.30.


U izjavi Opštine Elazig, „Da bi se olakšao prevoz učenika koji će polagati LGS ispit koji će se održati 20. juna, uslugu prevoza pružat će autobusi opštine Elazig besplatno između 08.00-16.00. Studenti, roditelji i ispitivači će imati koristi od besplatne usluge prevoza. “ U saopštenju se kaže.

U izjavi je navedeno i da će unatoč policijskom satu koji će se primjenjivati ​​u subotu 20. juna u okviru mjera Corona virusa, javni prevoz raditi punim kapacitetom tako da studenti ne bi imali poteškoća na mjestu prijevoza.

USPJEH USPJEHA PREDSEDNIKA ŞERİFOĞULLARI DO STUDENATA

Gradonačelnik Elazığ Şahin Şerifoğulları poželio je uspjeh kandidatima koji će pohađati LGS koji će se održati u subotu 20. juna, govoreći: „Za naše studente koji polažu ispit, usluge prijevoza će biti besplatne autobusima naše Općine. Svim našim učenicima želim uspjeh u nadi da će njihov trud biti nagrađen za njihov znoj. “


Budite prvi koji će komentirati

Komentari