Gar Road otvoren je za javnu službu u Balıkesiru

Autobuska stanica Balikesir otvorena je za javni prevoz
Autobuska stanica Balikesir otvorena je za javni prevoz

Gradska općina, koja proizvodi rješenja koja će prijevoz učiniti sigurnijim i ugodnijim u Balıkesiru, otvorena je završavanjem svojih radova na putu Gar. Govoreći na otvaranju, gradonačelnik mitropolita Yücel Yılmaz izjavio je da je ovaj put zapravo osovina velikog projekta i da je to glavna trasa biciklističkog puta koji će se kretati do tjesnac Değirmen, pamučne tkanine i Gradske bolnice.


Nastavljajući služiti gradu proizvodeći dizajn grada, održiva i alternativna rješenja orijentirana na čovjeka, općina je dovršila put Gar koji je započeo u veljači i otvorila ga za javnost. U okviru projekta realiziranog uz općinske mogućnosti po maloj ceni sa saradnjom institucija; Projektom cesta koji se provodi na površini od 10 tisuća 790 četvornih metara stvoreno je 6 tisuća 99 četvornih metara zelene površine. Na ovom je području korišteno 250 stabala, 5 cvijeća i 490 različitih biljnih vrsta. Molitvama pokrajinskog muftije Ramazana Topčana otvoreno je dvostrano prometno putovanje široko 2 metara, koje se nalazi odmah iza Državnih željeznica koje spajaju aveniju Cengiz Topel i trg Mustafe Tepmeci u okrugu Gümüşçeşme.

POKRIVAO ŽIVOT LIJEPO

Uvodni govor koji obavljaju predsjednik Yucel Yilmaz, premijer Recep Tayyip Erdogan, sve turske strane; Navodeći da je opremljen željezničkim prugama, prelazima cijevi, mostovima i asfaltom, rekao je: "Mi kao lokalni administratori smo u Balıkesiru; Zajedno s našim gradonačelnicima Altıeylül i Karesi pokušavamo stvoriti rješenja koja olakšavaju život naših ljudi. Od trenutka kad smo izabrani za gradonačelnika, sjeli smo, nastojali smo olakšati život naših građana i ispuniti njihova očekivanja od nas. Konzultirali smo savjete i prvo planirali i implementirali jednostavna i praktična rješenja za smanjenje gustine prometa s našim gradonačelnicima Karesi i Altıeylül u ulici Vasıf Çınar koja je dio i Altieylul-a i Karesi. “

PREDSEDNIK YILMAZ: ODELJENO OČEKUJU MINISTARI

Izrazivši da je ovdje izgrađeni put zapravo prijelazna os velikog projekta, gradonačelnik Yılmaz je rekao, „Ovdje je biciklistička staza glavna ruta biciklističke staze koja će s ove strane do tkanja Değirmen nastaviti prema tkanju pamuka i Gradskoj bolnici. U službi našeg grada u zgradama koje su se prije koristile u lokomotive i skladišne ​​svrhe; U kratkom vremenu transformirat će se u centre koji će se koristiti za kulturu, umjetnost i druge događaje. Ne žurimo jer smo predstavili naše projekte, čekamo da od naših ministarstava stignu nepovratna sredstva kako bi pokrili sve njihove troškove. Dok se mi, tri gradonačelnika, borimo za rješavanje nedostataka u središtu Balıkesira, naši zamjenici slijede zahtjeve našeg grada u Ministarstvima. Nadamo se da put na kojem smo na cesti služi čitavoj našoj državi bez ikakvih muka i problema. Nakon toga, napravimo vrlo lijepe događaje u ovoj regiji. " on je govorio.

VEKİL ÇELİK: BALIKESİR RANIRA ISTU CILJU

Zamjenik poslanika AK Balıkesir Adil Çelik rekao je da se mnoge nesmetane prepreke mogu prevladati jedinstvom i solidarnošću: „Ovaj novi period je za mene vrlo vrijedan. Balıkesir je, zajedno s našim zamjenicima, metropolitanskim i okružnim načelnicima, svu našu birokratiju, posebno našeg guvernera, našu organizaciju i naše univerzitet, postigao veliki korak ka stvaranju cjeline. Mislim da je za svu dinamiku u gradu ključno da djeluju zajedno kako bi postigli isti cilj. Kad pogledamo u tom smislu, Balıkesir je uhvatio ovo okruženje. Želim zahvaliti ovom guverneru, mitropolitu, gradonačelnicima okruga i našem gradonačelniku. Naš grad će biti provincija broj 10 kako zaslužuje. " govorio u formi.

MI SMO ZAJEDNO

Navodeći da se Gradska općina služi motom "put je civilizacija", Balıkesir; Navodeći da nastavlja raditi na stvaranju živahnijeg, civiliziranijeg i poželjnijeg grada, guverner Ersin Yazıcı je rekao: „Svjedoci smo otvaranju alternativnog puta koji će nas do naše bolnice dovesti s ove strane željeznice, što će pružiti veliku pogodnost centru grada. Naša gradska općina i dalje pravi puteve, infrastrukturu i uljepšava grad. Ovom svjedočim već 4 godine. Kako je rekao naš potpredsjednik Adil Čelik, u mogućnosti smo da djelujemo u jedinstvu sa svom dinamikom, posebno sa našim općinama, našom metropolitanskom općinom i našim zamjenicima. Obilje koje će se roditi ovom zajednicom i zajedništvom korist će čitavom gradu. Želio bih zahvaliti svim opštinskim zaposlenicima koji su razmotrili ovo mišljenje, posebno našem gradonačelniku Yücel, donosiocima odluka u vašem prisustvu i poštuju vas sve. " rekao.

TEST VOŽNJA JE Ostvarena

Nakon otvaranja napravio je probnu vožnju na cesti po pokrajinskom protokolu. Pored načelnika metropolitanske općine Balıkesir, Yücel Yılmaz; Guverner Balıkesira Ersin Yazıcı, zamjenici Balıkesira; Adil Čelik, Belgin Uygur i Mutlu Aydemir, gradonačelnik Altıeylül Hasan Avcı, načelnik općine Karesi Dinçer Orkan, gradonačelnik Dursunbeyja Ramazan Bahçavan, generalni sekretar općine Metropolitan Mustafa Küçükkaptan, gradonačelnik stranke AK Ekrem Başaran, te gradski načelnici.


Budite prvi koji će komentirati

Komentari