Brod Martyr Basic Boxwood pogodit će vojsku da voli

osnovni privezani brod učiniće da vojske vole more
osnovni privezani brod učiniće da vojske vole more

Unatoč činjenici da Ordu ima obalu do mora, gradonačelnik Ordua izjavio je da od mora ne može imati koristi na svakoj platformi. Mehmet Hilmi Güler i dalje poduzima projekte koji će grad učiniti mirnim morem.


U tom kontekstu, Gradska općina Ordu, koja je donosila važne odluke u cilju integracije Ordua s morem, provodi radove na održavanju i opravci kako bi se brod nazvan Şehit Temel Şimşir doveo u turizam. Gradska općina, koja je sanirala mnoga mjesta, od motora do plafona, struje do mehaničkog akcenta, broda, koji je prešao u otpad, također preuređuje unutarnju dekoraciju kako bi brod bio više upotrebljiv.

MULTI-NAMJENA MESTA ĆE SE OSNIVATI

U okviru projekta, koji će dati veliki doprinos pomorskom turizmu i učiniti da građani Ordua vole more; Naći će se mjesta koja će se obraćati građanima kao što su restoran, kafeterija, sala za vjenčanja, dječje igralište, prostor za muziku uživo. Na brodu koji ima kapacitet od 600 ljudi, a održavaju se i sastanci, mogu se organizirati i izleti.

„BIT ĆE PRIMJERNI GRAD SA ARMIJSKIM MOROM“

Izrazivši da su projekti provedeni u smislu usklađivanja Ordua s morem, gradonačelnik Ordua Dr. Mehmet Hilmi Güler je rekao, „To je grad koji će se prikloniti očima ljudi svojom vojskom zelenom i plavom bojom. Imamo puno raznolikosti u pogledu turizma. Međutim, Ordu se plaši korištenja mora i od njega nije mogao imati koristi. Kao gradska općina Ordu, provodimo projekte koji će Ordu učiniti mir svojim morem. Ordu, koji je uzorni grad u svakom smislu, sa djelima koja ćemo implementirati u tom smislu, bit će primjer njegovom moru. "

"NAŠI GRAĐANI ĆE DOSTAVITI POVREDE NA BRODU

Primjećujući da timovi obavljaju grozničave radove na iznajmljenom brodu, gradonačelnik Güler je rekao, „Ne vidimo mnogo mobilnosti u našoj vojsci, koja se nalazi na obali Crnog mora, bilo da je zima ili ne. Želimo mobilnost donijeti na more i naše građane uključiti u ovu mobilnost. U tom smislu, u četvrtak smo od naše Općine iznajmili brod po imenu Şehit Temel Şimşir. Na ovom brodu naše ekipe rade grozničavo. Na brodu koji je uništen, naši timovi obavljaju održavanje i popravak, uključujući unutrašnje uređenje. Ovaj će brod, osmišljen s različitim konceptima, uključivati ​​mnoga mjesta od svog restorana do svadbene dvorane. Pismenim putem, zimi će naši građani moći lako koristiti ovaj brod. Kada posao završi, naši građani će provesti puno vremena na brodu. "

Ovaj slide show zahtijeva JavaScript.Budite prvi koji će komentirati

Komentari