KIPTAS Silivri Crtanje Lot 3. faze

Izrađen je scenski crtež kiptas silivri
Izrađen je scenski crtež kiptas silivri

U svom govoru na ceremoniji lutrije KIPT-a Silivri, predsjednik İBB-a Ekrem İmamoğlu uputio je sljedeći poziv generalnom direktoru Aliju Kurtu: „Dostavit ćete neke kuće koje nacrtamo. Mi, naši zemljaci odatle i njihova rodbina, uzevši u obzir granicu minimalne plaće u Turskoj, nismo mogli ni sanjati da naši ljudi imaju minimalni dohodak, projektni koncept možemo kući odnijeti s primanjima, najavljujem iz projekta Silivri 3. Danas izvučemo žreb i dostavimo evanđelje njihovim porodicama. Sljedeće sedmice; Nahranimo naše ljude, naše društvo nadom da će se „i u ovim uvjetima mogućnosti ostvariti“. To je naša odgovornost. Nadam se da ćemo putem KIPTAS-a sljedeću sedmicu prenijeti ovu dobru vijest u naš Istanbul. "


Predsjednik istanbulske metropolitanske općine (IMM) Ekrem Imamoglu prisustvovao je svečanoj lutriji KIPTAS-a Silivri. İBBoğlu generalni sekretar İBB Yavuz Erkut, savjetnik predsjednika İBB-a i SözcüSü Murat Ongun, predsjedavajući KİPTAŞ-a Ertan Yıldız i generalni direktor KİPTAŞ-a Ali Kurt bili su u pratnji. Kurt je prije ceremonije održao govor u gradu.

KURT: "PRIJAVA LICENCA KOJE SE RAZLIČAVA OD SVIH OSTALIH"
Naglasio je da su postigli važan napredak u kratkom vremenu i projekt Silivri za 3. stadijum socijalnog stanovanja jedan je od njih. Kurt je podijelio informacije o projektu i rekao:

„Naš projekat, koji se sastojao od 1513 rezidencija, 7 komercijalnih jedinica, 300 džamija sa 1 ljudi, 26 učionice, 4 osnovne i srednje škole i 1 zdravstveni dom, realizovan je sa 3 kompanije izvođača radova u 3 faze. Dvije naše faze su u kolovozu 2019. ostvarile napredak od oko 2-70 posto, dok je jedna naša faza zaostajala za poslovnim planom sa 75 posto. Kao tim doveli smo ovu fazu na isti nivo kao i ostale faze s poslovnim modelom koji smo razvijali u okviru zakona. Kada smo prvi put razgovarali o projektu, shvatili smo da se licenca i implementacija projekta međusobno razlikuju. Otkazani su i planovi za zoniranje. Hitno smo započeli proces pripreme razvojnih planova. Nakon što smo od IMM-a osigurali odobrenje planova, primili smo izmjenu licence za reviziju u skladu s našim trenutnim projektom i zaključili naše transakcije služnosti sprata od Božića. "

KURT: „APRILSKI PRODAJI 2 MJESECA“
Izrazivši da su planirali pucnjavu u Show Centru Eurasia u Yenikapiju prije 2 mjeseca, Kurt je rekao da ne mogu ispuniti ove zahtjeve zbog pandemije. Kurt je rekao da su pristupili dogovorima za korisnike koji bi imali poteškoće u ovom procesu: „Odgodili smo isplate za april-maj za 2 mjeseca. U našem prelaznom roku u maju, sklopili smo aranžman da se isplaćuje u 4 jednake rate. Naš cilj u ovoj aplikaciji bio je olakšati teret naših građana koji plaćaju i stanarinu i rate. Ponosni smo kao prva korporativna struktura koja također u ovom procesu prijave izbija iz Turske, "rekao je.

İMAMOĞLU: „PROJEKTIRALI SMO BEZ SUKOBA“
Predsjednik İBBoğlu İmamoğlu rekao je: „U tako teškom periodu i u problematičnom okruženju, svi KIPTAS pokazali su pažljivost da pripreme projekat koji je i prije imao određenih problema, da ga postave pravim nosiocima na što kvalificiraniji način, održavajući njegov kvalitet na najvišoj razini. Iskreno zahvaljujem zaposlenima, generalnom direktoru, predsjedniku odbora, svim menadžerima i naravno svim radnicima na terenu. Kad sam posjetio teren, vidio sam svojim očima da se pruža i radno okruženje pogodno za pandemski proces i da se otkriva kvaliteta proizvodnje kvaliteta koje su željeni i željeni od strane ispravnih vlasnika; Bila sam sretna ”.

Navodeći da on prati projekat od početka, İmamoğlu je rekao: „Neke želje i zahtjevi naših ljudi takođe su na mojem dnevnom redu. Vrijedna je točka s obzirom na njegovu lokaciju. Ima identitet da živi drugačiji proces u Silivri. Nešto može uznemiriti ljude. U letcima ili maketama nalazi se zeleno polje pored njega, pred nama je proces koji uopće nije završen, ali uopće nije započeo. Ovdje se nalazi prostor za rekreaciju, dužnost i odgovornost IMM-a je da ga obogati i obogati oblikom uglednog parka u Istanbulu. "

„IMAMO ODGOVORNOST DA DODIMO GRADU ESTETICU“
Naglašavajući da je glavna filozofija KİPTAŞ-a stvaranje socijalnog stanovanja, İmamoğlu je naglasio da je dodavanje osjećaja za estetiku razvoju grada jedan od važnih ciljeva. İmamoğlu je istaknuo da je neophodno da državne institucije imaju takav prioritet i odgovornost. Ima takvu misiju. U drugoj misiji, međutim, koncept socijalnog stanovanja, ljudi priliku da pribave stanovanje na dohodak u njihovim uvjetima stanovanja u Turskoj, financijski propis također o mogućnosti davanja, rata, tako da ljudi mogu samo sanjati i pružiti okruženje za sticanje stanovanja, mogu ostvariti svoj san koji je imao obavezu. Ovi principi važni su za filozofiju KIPTAS-a. Naravno, proces stvaranja modela modela povezanih s urbanom transformacijom je druga dimenzija. "Mora imati sposobnost proizvodnje financijski uravnoteženog projekta i sposobnost stvaranja projekata koji u stvarnom smislu mogu pridonijeti urbanoj preobrazbi i urbanoj obnovi Istanbula."

"Stvorit ćemo nove mogućnosti"
İmamoğlu je napomenuo da će cijeli svijet ući u zdravstveni, društveni život i ekonomski problematičan proces zbog pandemije te istakao da u tom smislu djeluju s mobilizacijskim duhom. İmamoğlu je naglasio da se ovi dani mogu prevazići uspostavljanjem okruženja solidarnosti, pomirenja i povjerenja i nastavio kako slijedi:

„Ovaj proces će se završiti, život će se nastaviti. Ali institucije poput nas imaju obavezu njegovati nade ljudi pravim radnim mjestima. Uprkos ovim poteškoćama, naša sposobnost stvaranja radnih mjesta; Uprkos ovim poteškoćama, otvaranje radnih mjesta; Uprkos ovim poteškoćama, mi imamo obavezu pokazati sposobnost za maksimalan komfor naših zaposlenih. Uprkos svim tim poteškoćama, mi ćemo nastaviti svoj put poboljšanjem uslova naših zaposlenih. Stvorit ćemo nove mogućnosti zapošljavanja i bit ćemo nada nekih sektora s pionirskim koracima koje ćemo napredovati. “

"PRAZNICI SU PREVOZI U OBITELJI"
Nakon ovih riječi, İmamoğlu je završio svoj govor uputivši sljedeći poziv Kurtu, generalnom direktoru KIPTAS-a:
„Donećete neke od stanova koje crtamo u junu. Mi, naši zemljaci odatle i njihova rodbina, uzevši u obzir granicu minimalne plaće u Turskoj, nismo mogli ni sanjati da naši ljudi imaju minimalni dohodak, projektni koncept možemo nositi kući s primanjima, najavljujem iz projekta Silivri 4. Ovih dana se borimo sa moralnim i ekonomskim moralom; Uspijejmo se nadati ljudima, proizvodeći pravi način, pravi metod, pravi model te proizvodeći kvalitetan i kvalificiran rad. Izvucimo ždrijebe danas, prepustimo im dobre vijesti o Eidu njihovim obiteljima. Nahranimo naše ljude, naše društvo u nadi da je „moguće dobiti prilike čak i pod tim uvjetima“ naredne sedmice. To je naša odgovornost. Nadamo se da ćemo putem KIPTAS-a sljedeću sedmicu donijeti ovu dobru vijest u našem Istanbulu. Naši prijatelji će se pripremiti za to. "

U nazočnosti govora u 23. bilježniku Bakırköy, pokrenuta je lutrija. Imamoglu, Erkut, Ongun, Yildiz i Kurt odredili su imena i stanove koje su osvojili u projektu Silivri 3. faze svojim izvlačenjem.Budite prvi koji će komentirati

Komentari