Karşıyaka i trajektnim pristaništima Bostanlı

maskirano smještene u trajektnim lukama Karsiyaka i Bostanli
maskirano smještene u trajektnim lukama Karsiyaka i Bostanli

Gradska općina Izmir nakon stanica metroa kako bi se građanima olakšao besplatan pristup medicinskoj maski Karşıyaka i trajektne luke Bostanlı također su bile maskirane. Maskematska primjena KarşıyakaStanovnici su ih pozdravili.


Gradska općina Izmir, nakon upotrebe maski na javnim prostorima zbog izbijanja koronavirusa, kako bi se građanima olakšao pristup medicinskim maskama nakon metro stanica. Karşıyaka i trajektne luke Bostanlı također su bile maskirane. Rano ujutro Karşıyaka Načelnik Općine Metropolitan Izmir Tunç Soyer odlazi u trajektnu luku i Karşıyaka Gradonačelnik Cemil Tugay pokrenuo je aplikaciju Maskematics.

U razgovoru sa građanima, predsjednik Soyer je izjavio da nastavljaju napore na povećanju broja maškara kako bi stanovnicima Izmira pristupili maski udobnije i sterilnije. Predsjednik Soyer je rekao:KarşıyakaKako u Istanbulu ne postoji stanica metroa, opravdali smo zahtjev iz ove regije. Nastavit ćemo proizvoditi i isporučiti maske našim građanima na zdrav način. Tokom izbijanja coronovirusa, podijelili smo besplatnu masku milionima 1 hiljada građana. „Od 900. aprila, 17 hiljade maski je stiglo do stanovnika Izmera u 13 dana putem muškosti koje smo postavili na metro stanicama.“

„Velika misao“

Karşıyaka Mustafa Yılmaz, koji koristi maškara kod svog pristaništa, rekao je da je veoma sretan zbog široke upotrebe ove usluge i rekao: „Mi smo u Izmiru, mi smo iz Izmira. Svako tražim masku u Turskoj smo u mogućnosti doći lako. Ovo je blagoslov. Hvala, naš predsjednik, Tunç Soyer. " Sezai August, jedan od putnika, izjavio je da može vrlo lako kupiti paket maski uz svoju karticu İzmirim i rekao je: „Nisam ga mogao kupiti u ljekarni. Ja sam svoju masku stekao zahvaljujući maskemičnom, koji je stavila naša općina. Puno vam hvala. " Svakog dana ići u Konak Karşıyaka Navodeći da je koristio svoj pristanište, Suat Ünsal je rekao, „Naša općina je svako jutro distribuirala maske, ali svidjela mi se ova usluga. Čestitam. Pokažete svoju Izmir karticu, ona vam daje paket. To je sjajna misao. "

Putnici metroa i trajekta mogu dobiti paket maski pokazujući svoje İzmirim kartice maskiranim iznutra nakon plaćanja cijene putovanja İzmirim karticom. U ovom procesu, kartica İzmirim se ne naplaćuje. Paket uključuje 5 maski. Korisnici kartice İzmirim mogu kupiti paket maski jednom sedmično. Maskematici sa 17 stanica metroa u Izmiru Karşıyaka i trajektne luke Bostanlı.Budite prvi koji će komentirati

Komentari