Novi aranžman za autobuske i tramvajske usluge u Konyi

novi aranžman za autobuske i tramvajske usluge u Konyi
novi aranžman za autobuske i tramvajske usluge u Konyi

Gradska uprava Konya saopštila je da su napravljeni aranžmani za autobuske i tramvajske usluge zbog koronavirusa.


Gradska uprava Konya dala je sljedeću izjavu: „Zbog epidemije koronavirusa naši građani ne bi trebali što više napustiti kuću, pa je tarife napravila naša općina kao rezultat smanjene potražnje za vozilima za javni prijevoz.

Unatoč aranžmanu, vrlo je malo putnika u našim autobusima i tramvajima; za neke letove je odlučeno da se reorganiziraju jer nema putnika.

Nova vremena polaska ATUS. konya.bel.t je Naši tramvaji nastavit će s radom u parovima u početno i završno vrijeme, a u pojedinačnim vremenima.

Zahtijevamo da naši sugrađani, koji se koriste vozilima za javni prevoz, stalno slijede izmijenjene rasporede javnog prijevoza na web lokaciji ATUS i dijelu prijevoza mobilne aplikacije naše općine. "Sohbet


Budite prvi koji će komentirati

Komentari