EGİAD Postavljanje 19 kriznih tablica

egiad covid postavio krizni sto
egiad covid postavio krizni sto

Ministarstva, lokalne samouprave i političke stranke nastavljaju svoju borbu bez usporavanja epidemije koronavirusa, koja pogađa svijet i uzrokuje hiljade smrti. EGİADdošao iz. Čitav svijet pod njegovom domenom i povezan s epidemije koronskog virusa brzo se širi Turskom EGİAD Egejsko udruženje mladih privrednika probilo je novo tlo i stvorilo krizni stožer za svaku podršku koja bi mogla biti potrebna članovima. Sastoji se od članova uprave i zaposlenih EGİAD Krizni sto radiće kao grupa za podršku i usmjeravanje društveno-ekonomskih procesa koji će mu članovi možda trebati u okviru Covida 19. Krizni stol u ovom kontekstu funkcionirat će kao prvi krizni stožer koji je osnovala NVO.


EGİAD Prema pisanoj izjavi koju je dao, detaljno su dati detalji kriznog stola. Na prvom mjestu EGİAD U pisanoj izjavi poslanoj članovima koja je potom podijeljena sa novinarima, napravljena je sljedeća ocjena: „Uoči ovog tragičnog događaja u kojem su stotine tisuća ljudi zaražene, a hiljade ljudi izgubljeno širom svijeta, vidimo da su svi pristupi modernog života bespomoćni. Apsolutna je činjenica da ćemo na kraju ove epidemije vidjeti socijalne i ekonomske efekte. Sa žaljenjem također promatramo kako činjenica da izbijanje Covid-19 može zaraziti svako ljudsko biće, a da pritom ne napravi društveno-ekonomsku razliku, dovela do ogromne zabrinutosti da sva moderna društva nisu pokazala tragedije koje su godinama doživjele u manje razvijenim komadima zemlje. "

SVE SUSRETE ĆE SE ODRŽATI DIGITALNIM PLATFORMI

Naglašavajući da je ljudsko zdravlje važnije od svega, Aslan je naglasio da su poduzeli mjere predostrožnosti kao udruživanje u svjetlu najnovijih zbivanja; „Bili smo osjetljivi po ovom pitanju i obustavili smo fizičke aktivnosti naše asocijacije prije dvije sedmice i dozvolili smo našem administrativnom osoblju da radi od kuće. U tom pravcu smo prvo shvatili, makar to bilo i obavezno. “ Aslan je napomenuo da se svi sastanci prenose na digitalnu platformu i prvi ponedjeljak je održao sastanak upravnog odbora s video zapisom, napomenuvši da će se svi informativni sastanci koji će se održati za članove do kraja teškog procesa održati na istom sistemu, "Prenijeli smo sve sastanke udruga na digitalne medije. . Održaćemo prvi sastanak digitalne komisije sledeće nedelje. Naš prvi digitalni seminar održaćemo u aprilu. Svoj prvi zadatak izvršili smo premještanjem naših sastanaka i udruženja na digitalne medije i pružanjem mogućnosti zaposlenima da rade na daljinu. Na ovaj način želimo zaštititi zdravlje članova i zaposlenika udruženja. “

BITI VOLONTER NIJE DA SE PRIHVATITI

Navodeći da pažljivo prate moguće sektorske, komercijalne i ekonomske rizike koje će doživjeti njihovi članovi i da su stvorili krizni stožer u okviru studije podrške. EGİAD Predsjednik Aslan je rekao, „Svjesni smo svoje dužnosti i odgovornosti prema našim članovima. Ova nesigurnost, od danas, kako bi se prevazišli komercijalni i ekonomski rizici koji će se vjerovatno pojaviti kao rezultat visokog zdravstvenog rizika i s našim članovima, biti uz njih, podržati sve dionike, prije svega zdravstveni sektor, zbog ovog procesa. EGİAD Upravni odbor i administrativno osoblje „EGİAD KRIZNA TABELA “. Prije svega, sljedeći prioritetni zadatak članova mog odbora i administrativnog osoblja je biti sa našim članovima u ovom procesu. U ovim teškim danima, kada se ne možemo fizički okupiti, moramo se angažirati do kraja svog fizičkog razdvajanja. Tek tada možemo iza sebe ostaviti ove teške dane sa manje štete, s povećanom sviješću. Kao zahtjev ove časne dužnosti, lično smo uključeni u ovaj krizni stožer kao upravni odbor, pridržavajući se izjave „Biti volonter ne djeluje u vašem srcu“.

EGİAD Sljedeći naslovi KRIZNE TABELE

  • Pratiti državnu i financijsku podršku koja se redovno ažurira zbog krize,
  • Lobiranje aktivnosti podsticaja i podrške za ublažavanje sektorskih gubitaka u krizi na temelju povratnih informacija naših članova,
  • Kako bi nevolje naših članova s ​​pojedinačnim zahtjevima postavili na dnevni red,
  • Organizovanje kampanja pomoći za podršku vanjskim dionicima
  • Na kraju ovog procesa, pokušaj stvaranja profila članova i vanjskih dionika koji je povećao svijest koliko je to moguće,


Sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari