Projekt tramvaja tramvaja Sakarya predstavljen javnosti

Projekt sakarya nostalgičan tramvaj predstavljen je javnosti
Projekt sakarya nostalgičan tramvaj predstavljen je javnosti

Načelnik Gradske opštine Sakarya Ekrem Yüce najavio je javnosti projekat Nostalgičan tramvaj. Gradonačelnik Yüce je rekao, ile Nostalgičnim tramvajem planiramo potpuno drugačiju sliku grada od Nove džamije do Nacionalnog vrta. Nostalgični tramvaj vozit će po najljepšim ulicama i ulicama našeg grada i zvuci tramvaja odjekivat će. " Gradonačelnik Ekrem Yüce dao je dobru vijest da će 24. decembra biti postavljene 2 nove škole sa 31 učionice i dijelio nove saobraćajne projekte grada sa članovima štampe.


Načelnik Gradske opštine Sakarya Ekrem Yüce objasnio je javnosti detalje Projekta nostalgičnog tramvaja. Pored predstavnika lokalne i lokalne štampe, guverner Ahmet Hamdi Nayir, predsedavajući pokrajinske stranke AK Yunus Tever, generalni sekretar Mustafa Ak, gradonačelnici okruga, predsednik SATSO Akgün Altuğ, predsednik SESOB-a Hasan Alişan, predsednik robne berze Adem Sarı, Sudjelovali su predsjednik Saveza mukhtara Erdal Erdem, članovi vijeća, predsjednici soba, zanatlije, metropolitanski i SASKI birokrati. Gradonačelnik Ekrem Yüce rekao je da će projekat nostalgičnog tramvaja odgovarati gradu. Pripremljeni animacijski film predstavljen je učesnicima.

Nostalgični tramvaj spojit će prošlost i budućnost

Gradonačelnik Ekrem Yüce, koji je poželio da projekt Nostalgični tramvaji bude koristan za Sakaru i posebno se zahvalio učesnicima, rekao je: „Prije svega, želio bih započeti riječima da će Nostalgični tramvaj dati važan doprinos estetici grada. Želimo dati novu dimenziju estetici i ljepoti našeg grada. S Nostalgičnim tramvajem planiramo potpuno drugačiju sliku grada od Yeni džamije do Millet Bahçesija. Çark Street je ulica koja je identificirana sa poviješću i gradom. Nacionalni vrt bit će jedan od modernih simbola našeg grada i simbol njegove budućnosti. Nostalgični tramvaj ima svoju povijest u ulici Çark, kao da je na putu vremena; Kombinovat će se s budućnošću u Nacionalnom vrtu. Nostalgični tramvaj prometovat će u najljepšim ulicama i ulicama našeg grada. Zvukovi tramvaja odjekivat će ulicama našeg grada. "

Obnove ulica i ulice dodaju ljepotu gradu

Gradonačelnik Ekrem Yüce podijelio je informacije o završenim, tekućim i planiranim radovima na sastanku o uvođenju projekta i rekao: ik Pretvorili smo Lüleci, jednu od ulica koja vodi do ulice Çark, u uličnu ulicu. Obnovili smo infrastrukturu oborinskih voda i pitke vode. Lüleci Sokak smo učinili modernim izgledom s osvjetljenjem. Ulica Suat Yalkın jedna je od najprometnijih ulica Geyve-Alifuatpaşa. Nakon završetka infrastrukturnih radova u ulici Suat Yalkın, koja je dugačka hiljadu 300 metara, obnovili smo kolovoz. Ulicu smo učinili uzornom ulicom sa ukrasnim sistemima osvetljenja koji odgovaraju teksturama regije. Kao što već znate, naši radovi na obnovi ulica nastavljaju se u susjedstvu Erenler Hacıoğlu. Ojačavamo infrastrukturu oborinskih i pitkih voda ulice. Renovirati ćemo pločnike i dovesti ih u stanje koje regiji odgovara njihovoj rasvjeti. "

Alternativne rute novi dvostruki putevi

„Naši radovi na poboljšanju i obnovi se nastavljaju u Ljetnoj ulici. Napravili smo dvostruku cestu između Summer Junction-a i Navy Street-a. U najkraćem roku napravit ćemo dio od 1 kilometra između raskrsnice ulice Çark i raskrsnice Şeker džamije. Omogućićemo jednostavan, neometani i ogledni pristup od kućice do Vrtne vrtove. Napravimo vezu između ulice Süleyman Binek i Bulevara Sebahattin Zaim. Izgradimo novi most preko Çark Creeka širine 25 metara i duljine 19 metara. Kada se završe radovi na cestama, našim građanima osiguraćemo siguran i praktičan prijevoz dvostrukom cestom između Bulevar Süleyman Binek i Bubavar Sebahattin Zaim. "

Novi ulaz u grad sa SSI čvora i Bulevar 15. jula

„Pravimo raskrsnicu na raskrižju četvrti Adapazarı, Serdivan i Erenler. Glavni ulaz autoputa D-100 nalazi se u ulici Orhan Gazi. Planiramo napraviti vezu između puta Pekşenler Junction i novog stadiona. Put koji će biti izgrađen između naselja koja se nalaze na sjeveru našeg grada i D-3, dugačak je 100 kilometara i širok 6 metara. Nakon Pekşenlerove raskrsnice imat ćemo novi ulaz-izlaz na autoput na putu Karapürçek. Ponovo smo započeli s radovima na povezanoj cesti između Erenler Zübeyde Hanım i ulice Bağlar. Uspostavit će se dvostruka cesta između ulice Sakar Baba i bolnice. "

Tunelski prolaz do parka donacije sa Nacionalnom baštom

Gradonačelnik Ekrem Yüce izjavio je da će spojiti nacionalni vrt i park Donatım sa radovima koji prolaze tunelom. „Pored toga što ćemo izgraditi estetski izgled, stvorit ćemo butik bazar. Na tom ćemo području također implementirati vrlo poseban botanički vrt. Postoje primjeri u nekim dijelovima Evrope. Nadam se da će biti jedini u našoj zemlji. Uključićemo razne mladice uz Botaničku baštu. "

Osnivanje dve nove škole sa 24 učionice

„Postavit ćemo temelje dvije nove škole sa 24 učionice koje će se graditi na području srednje škole Anapazarı Anatolian Imam-Hatip i vojnog smještaja 2. decembra, što je osvajanje Meke. Volio bih da bi bilo dobro. Mi ćemo i srednju i srednju školu realizovati na moderan način u skladu sa današnjim uslovima, prilikama naše Gradske opštine. Veliki značaj pridajem doprinosu naših nevladinih organizacija, dionika te institucija i organizacija. Nadam se da ćemo zajedno donijeti dva prekrasna djela u naš grad. "

U 2019. godini 426 hiljada tona asfalta

304 U 426. godinu uveli smo 2019 hiljada tona asfalta, što odgovara ukupno XNUMX kilometra puta. Želim zahvaliti našem guverneru na podršci i doprinosu. Nadam se da ćemo nastaviti s asfaltnim radovima i u novoj godini i donijeti nova naselja i ulice u nova lica. "

Naš jedini dnevni red je Sakarya

Iz Naše misli, naš problem, naša želja da služimo svom gradu, našim sunarodnjacima. Radimo dan i noć kako bismo vidjeli kako se možemo poboljšati, kako više razvijati svoj grad. Nastavićemo da radimo zajedno da služimo našem gradu. Nastavit ćemo provoditi radove koji će koristiti građanima i našem gradu u svim naslovima Metropolitanske općine. Neka moj Gospodin ovjekovječi naše jedinstvo i solidarnost. "

Dodajte estetiku i nostalgiju

Guverner Ahmet Hamdi Nayir rekao je, geçirmek Naš bi cilj trebao biti provesti projekt Nostalgičnog tramvaja na najljepši i najvrijedniji način. Želio bih zahvaliti našem predsjedniku Ekremu Yüceu i njegovom timu. Učinit ćemo sve što je potrebno za ovaj projekt koji će uvesti nostalgiju i estetiku u naš grad. Za Sakaryu ćemo uvek raditi s vama. "


sohbet

feza.net

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi