Teškoće sa zračnim prevozom Gaziantep nisu u skladu s gradom

problemi s zračnim prijevozom u gradu ne uklapaju se
problemi s zračnim prijevozom u gradu ne uklapaju se

Predsjedavajući Privredne komore Gaziantep Tuncay Yildirim Gaziantep u zračnom prometu u gradu poput Gaziantepa, ističući da to ne odgovara, pozvao je vlasti da poduzmu mjere da to riješe.


U pisanoj izjavi predsjednika Yildirim izraziti na sljedeći način: "Turska ekonomija je jedan od vodećih gradova veterana grada. Kad se posljednjih godina uzmu u obzir turistička mobilnost, univerzitetska populacija i zdravstveni turistički potencijal, zračni prijevoz je gubitak novca i ugleda za naš grad.

Smanjenje broja putovanja u ljeto i otkazivanje plovidbe pod najmanjim nepovoljnim vremenskim uvjetima zimi ne odgovara našoj zemlji, koja ima najveći aerodrom na svijetu, odnosno naš grad, jedan od najpopularnijih proizvodnih centara svijeta. Ova situacija, koju smo iskazali vremenom, došla je do poslednje faze. Od vlasti se sada traži da preuzmu inicijativu za pružanje tehničke opreme koja je potrebna aerodromu Gaziantep.

Ne možemo prihvatiti da sustav CAT II-ILS nije instaliran na aerodromu grada sa visokim potencijalom u oblasti turizma, poput Gaziantepa, gdje se otkazivanje trgovine događa u Şanlıurfa, našem susjednom gradu, koji izvozi pod brojne etaže našeg grada.

Smanjivanje broja putovanja na aerodromu Gaziantep ljeti i neadekvatna tehnička oprema zimi postalo je neprihvatljivo. Tražimo da se problem riješi odmah kako naš grad ne bi izgubio više novca i ugleda.


sohbet

feza.net

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi