Erciyes će biti centar zabave tokom Nove godine

erciyes će biti centar zabave početkom godine
erciyes će biti centar zabave početkom godine

Erciyes, jedan od najvažnijih skijaških centara na svijetu sa investicijama metropolitanske općine Kayseri, nastavlja ugostiti domaće i strane goste. Prošle sedmice su čarter letovi iz Poljske porasli na pet s Rusijom i Ukrajinom. Erciyes Inc. Predsjednik Odbora Murat Cahid Cıngı izjavio je da turizam nudi važne mogućnosti Kajseriju.


Nakon prvog čarter leta iz Poljske prošle sedmice, prva turistička grupa stigla je iz Ukrajine ove sedmice, a studente na aerodromu Erkilet dočekali su cvijećem i stranim valutama govoreći: "Dobrodošli inde na svom jeziku.

Podsjećajući da je krenuo prošle sedmice iz Varšave, glavnog grada Poljske, Erciyes A.Ş. Predsjednik Odbora Murat Cahid Cıngı rekao je, oldu Danas su bila još četiri leta, drugi avion je stigao iz Poljske, letovi su krenuli iz Rusije, a u naš grad je stiglo hiljadu gostiju, uključujući i dva iz Ukrajine. Od proljeća, Erciyes paket se prodaje u tim zemljama i dolaze čarter letovima. Ove godine postoje čarter letovi iz dva različita grada iz Ukrajine. Pored ovoga, ugošćujemo veliki broj stranih gostiju u Istanbulu. Kada pogledamo skijaše, uglavnom imamo stranih gostiju na stazama tokom nedelje. Naš cilj je doprinijeti gradskoj ekonomiji dovodeći strane goste iz cijelog svijeta u Erciyes. “ Murat Cahid Cıngı dodao je da turizam nudi važne mogućnosti za naš grad.


sohbet

feza.net

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Povezani članci i oglasi