Protokol „Turistički prilagođen taksiju“ potpisan u Kayseriju

turistički taksi protokol potpisan je u kayserideu
turistički taksi protokol potpisan je u kayserideu

Protokol „Turistički prijateljski taksi“ potpisan je u Kajzeru; Gradska općina Kayseri, sa ciljem da bude grad turizma u svim aspektima posla koji se izvodi pod vodstvom obuka za obrtnike. Erciyes A.Ş., podružnica metropolitanske općine; i Pokrajinska uprava za kulturu i turizam i Vozačka komora potpisali su protokol za program "Taksi-friendly".

Erciyes Inc., podružnica metropolitanske općine Kayseri, bit će pokrenuta uz doprinos Pokrajinske direkcije za kulturu i turizam, javnosti predstavljena u gradu Erciyes, Kayseri Komora vozača i automobila „Turistički prijateljski taksi“. Erciyes A.Ş. dao izjavu o Dostu Tourist Friendly Taxi ”programu. Predsjednik Odbora Murat Cahid Cıngı, Kajseri brzo postaje turistički grad, rekao je. Naš grad, ne samo iz Turske, dolazi veliki broj turista iz cijelog svijeta izražava Čingi "Turisti koji dolaze u naš grad, ne samo skijanje na Erciyes idu u isto vrijeme u centru grada. Oni posjećuju povijesne i kulturne znamenitosti Kajserija u centru grada. Odlaze u tržne centre. Može se razgovarati o turističkoj aktivnosti u gradu. Stoga je prijevoz važno pitanje i naša publika koja nas predstavlja u prijevozu su naši taksisti. Jer stotine hiljada ljudi dolaze u Erciyes taksijem nakon slijetanja na aerodrom ili autobusnu stanicu. Zbog toga je za naše taksiste vrlo važno da imaju informacije o obrazovanju i turizmu o našem gradu. Priprema našeg grada za turizam nije samo obaveza naših hotela ili preduzeća u Erciyesu, restorana u gradu, već i svih društvenih slojeva “.

Ambasadori Kultura LAR-a ĆE BITI ILER

Pokrajinski direktor za kulturu i turizam Şükrü Dursun, koji je govorio u protokolu, izjavio je da planiraju nastaviti obuku dva dana i rekao taksistima kako da upoznaju turiste koji dolaze u Kajzer, gdje da ih povedu i kako da pokažu naše kulturne i povijesne vrijednosti. Navodeći da će taksisti biti naši kulturni ambasadori, Dursun se zahvalio Erciyesu A.Ş. na pioniru na takvoj obuci.

Kayseri Komora vozača i predsjednik automobila Ali Ates rekao je da svaki taksist ne smije biti zaboravljen turistički vodič. Izrazivši da im je drago što im se pruža takvo obrazovanje, Ateş je rekao: „Ovaj grad je za sve nas. Stoga će svako dati svoj dio. "

Aktuelni tečajevi za željeznice

Pts 09

Zaljevski saobraćaj

Raspon 9 @ 08: 00 - Raspon 11 @ 17: 00

Traži vijesti o željeznici

Budite prvi koji će komentirati

Komentari