Biciklističko prvenstvo svjetskog sluha ometenog sluha za disanje!

svjetsko prvenstvo u biciklizmu koji oduzima dah

U koordinaciji sa Governorate Gaziantep, Gaziantep Metropolitan opština omladine i sporta usluge Department Predsjedništva Turskoj gluvih sporta u Federaciji saradnje koja xnumx'ünc održava se po prvi put u Turskoj Svjetske gluvih Drugi dan Biciklizam prvenstvu, bio je poprište oštroj konkurenciji

Yelisaveta Topchaniuk iz Ukrajine, Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova iz Ukrajine i Aleksandra Ruslanovna Evdokimova iz Rusije ušle su u kategoriju za žene na kilometru 25. U kilometrima 35 kilometara medalju su osvojili Dmitrij Andreevič Rozanov iz Rusije, Ivan Vladimirovič Makarov iz iste zemlje i Pavel Arciszewski iz Poljske.

Grad Gazi, koji privlači pažnju međunarodnih organizacija koje su dostojne identiteta „Sport Friendly City“, ugostit će uragan do uzbune do 29-a u subotu, 11. novembra 02-om, sa Svjetskim prvenstvom za bicikliste sa oštećenim sluhom koje je pokrenuto na 2019, oktobarski dan. U prvenstvu, Turske, kao što su SAD, Brazil, Češka (Czech Republic), Grčka, Holandija, Mađarska, Poljska, Rusija, Slovačka, 50 oštećenog sluha sportaša Zambija i Ukrajine, u izazovnim stazama, šupa znoj da osvoji medalju.

Drugog dana prvenstva, pojedinačna takmičenja u kategoriji za žene i muškarce podigla su adrenalin i oduševila publiku. Cene 25 i 35 kilometara u nemilosrdnoj trci u trci sportista bili su cijenjeni.

Počevši od ulice 56022, sportašice 25 natjecale su se u 12 kilometražnoj stazi uspostavljenoj na putu Kilis Road ispred zoološkog vrta Gaziantep u smjeru puta Burç. Brazilka Livia De Assis Trivizol diskvalifikovana je iz takmičenja. Yelisaveta Topchaniuk iz Ukrajine osvojila je zlatnu medalju na takmičenju. Topchaniuk su slijedile Aleksandra Ruslanovna Evdokimova iz Rusije i Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova.

Dmitrij Andreevič Rozanov iz Rusije bio je pobjednik muškog natjecatelja 35 koji se natjecao u disciplini 14 kilometar, a slijedili su ga njegov sunarodnik Ivan Vladimirovič Makarov, a Poljac Pavel Arciszewski na trećem mjestu natjecanja.

Na rang listi tim na kraju dana, Rusija minuta 1 34 26 sati sekundi na prvu, Poljska minuta 1 44 21 sati sekundi do drugog, dok je Turska bila treća 1 50 sati minuta sekundi na 8.