Završene utrke Kupa MTK Sakarye MTB

trke cup sakarya mtb su završene
trke cup sakarya mtb su završene

Nakon međunarodnih utrka brdskog biciklizma Sakarya MTB kupa u organizaciji Metropolitanske općine pod pokroviteljstvom Predsjedništva, načelnik Ekrem Yüce je rekao, uk. Bili smo jako zadovoljni i zadovoljni utrkama koje smo organizirali pod sloganom 'Pedal za čisti svijet' prije Svjetskog prvenstva u 2020 World Mountain Bike Marathon-u. Kao Sakarya, ugostićemo 2020 na najbolji način. "

Međunarodno prvenstvo u brdskom biciklizmu Sakarya MTB održano pod pokroviteljstvom Predsjedništva Metropolitanske općine Sakarya završilo je utrkama i priredbama koje su se održavale posljednjeg dana. 'Clean pedale za svet Translate' organizacija pod sloganom gradonačelnik Ekrem Yüce, kao i guvernera Ahmet Hamdi Nayar, predsjednik Erol Küçükbakırc Turske Biciklističkog saveza i potpredsjednik Irfan čelika, Predsjednički Manager pokroviteljstvom projekta, Ali Murat Onder, omladine i generalni direktor Sports Ministarstvo Prisutni su zamjenik Murat Kocakaya, pokrajinski direktor za mlade i sport Arif Özsoy, zamjenik generalnog sekretara Bedrullah Erçin, predstavnici sponzora i mnogi ljubitelji sporta. Gradonačelnik Yüce i guverner Nayir dali su start elitnoj muškoj kategoriji, a zatim uručili medalje vrhunskim sportašima i plaketu predstavnicima sponzora organizacije. Nakon dodjele nagrade, gradonačelnik Yüce i guverner Nayir simbolično su ulivali vodu u bunar sa sportistima koji su osvojili rang u ime zemalja kojima je potrebna Afrika u vodi.

Čestitke sportistima

Gradonačelnik Ekrem Yüce je rekao, „Danas smo probali Svetsko prvenstvo u planinskom biciklističkom maratonu koje će se održati u Dolini biciklizma suncokreta u 2020-u. Kao grad pripremamo se za svjetsko prvenstvo na najbolji način i obavljamo sve potrebne pripreme. Nadam se da će svijet biti u Sakaryi na 2020-u, a naš grad će realizirati ovu sjajnu organizaciju na najbolji način svojim veličanstvenim hostingom. Zahvaljujem 3 svim sportašima i ljubiteljima sporta koji su učestvovali u događajima koji se odvijaju tokom dana i čestitam sportistima koji su stekli diplomu. “

Podižemo svijest

Yüce je rekao, olarak Kao Metropolitanska općina pridajemo poseban značaj sportu, posebno biciklizmu. Gradimo biciklističke staze i provodimo aktivnosti podizanja svijesti koje će povećati uporabu bicikala. 30 je milja dugačka staza do putničke mreže vlasnika. Nadamo se da ćemo povećati ovaj broj na 60 u sklopu programa i provesti potrebne radove za nove biciklističke staze. Potičemo upotrebu bicikala našim praksama, projektima i sugrađanima. Kada je u pitanju biciklizam, mi pridajemo veliku važnost našem cilju da postanemo svjetski brend grad. Prije prvenstva u planinskom biciklizmu 2020 događaj koji smo organizirali pod sloganom „Pedala za čisti svijet“ predstavlja zadovoljstvo i za mene i za naš grad. Nastavit ćemo s našim naporima na povećanju takvih aktivnosti

Natjecanje za rezanje

14 zemlja i sportaši 20 sudjeluju u utrkama kupa Sakarya MTB za žene; Kod muškaraca 16 se natjecao u državi 50 sportaša. Suncokreti koji su se vozili dolinom bili su prizor velikog uzbuđenja s okretanjem pedala. Austrijska biciklistica Lauger Stigger zauzima prvo mjesto kod žena; Guzel Akhmadullina 2 vlasnik je Miho Imai 3. Vodila se žestoka borba među ljudima. Mlada imena metropolitana Belediyespor'un Halil Ibrahim Doğan i Oğuzhan Tiryaki'nin bili su vlasnici postolja Martins Bulums. Ivan Flatov dobio je 2. Martin Haring 3. Završio je utrke.

O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Ova stranica koristi Akismet kako bi smanjila neželjenu poštu. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.