Odbrojavanje novih biciklističkih i pješačkih staza u Sakariji

odbrojavanje novih biciklističkih i pješačkih staza u Sakariji
odbrojavanje novih biciklističkih i pješačkih staza u Sakariji

Gradska općina se priprema za provedbu nove studije koja će povećati upotrebu bicikala u gradu. Nove planinarske i biciklističke rute izgrađene između Ljetnog čvora i Doline biciklijada od suncokreta bit će dostupne sportskim ljubiteljima nakon završetka radova na asfaltu.

1 je nova pješačka i biciklistička staza koja će stići do obala jezera Sapanca iz Suncokretove biciklističke doline kako bi promovirala korištenje bicikala u gradu i povećala biciklističku kulturu. prišao kraju. Osim sustava za osvjetljenje, započeo je i asfaltne radove između Ljetnog čvora i Doline suncokreta nakon biciklističkih i pješačkih staza. Asfaltni radovi će biti završeni, crtanje linija i puštanje u upotrebu u kratkom vremenu.

Biciklističke i pješačke staze

Odjel za zaštitu okoliša i kontrolu okoliša dao je sljedeću izjavu: „Grad prilagođen biciklima: Nastavljamo aktivnosti u skladu sa ciljevima Sakarije i donosimo nove biciklističke staze u naš grad. 1 je nova biciklistička i planinarska staza koja će se kretati od Doline biciklista Suncokreta do obale jezera Sapanca. Približili smo se kraju između Ljetne raskrsnice i Doline suncokreta bicikala. Naši asfaltni timovi počeli su raditi u regiji. Nakon što je asfalt završen u kratkom vremenu, privući ćemo ceste i pripremiti ih za upotrebu. Neka bude dobro za naš grad. "

Trenutni raspored željezničkih tendera

Pts 16

Obavijest o tenderu: Javni prijevoz morskim putem

Rujna 16 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: IMM
+ 90 (212) 455 1300
so 17
so 17
O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Ova stranica koristi Akismet kako bi smanjila neželjenu poštu. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.