Otvoren podvožnjak nove YHT stanice Konya

konya new yht gari sub gate je otvoren za upotrebu
konya new yht gari sub gate je otvoren za upotrebu

Novi željeznički podvožnjak brzih vlakova (YHT), koji je dovršena metropolitanska općina Konya, otvoren je za promet.

Načelnik Općine Konya Ugur Ibrahim Altay, 4 aprila, neposredno nakon ceremonije postavila je temelj podvožnjaka New YHT Station, rekao je da su završili otvaranjem usluge prije roka, kazao je.

PROVEDIMO VAŽNE PROJEKTE O PROMETU

U podvožju gdje su započeli prijelazi vozila, predsjednik Altay je izjavio da nastavljaju rješavati obećana pitanja za Konyu, jedan po jedan; S jedne strane, podzemna, prigradska, bicikli, poput rješavanja vozila javnog gradskog prevoza, s druge strane, glavni su dio prometa koji obavljaju važni projekti za vozila. Gradonačelnik Altay je rekao, šišmiši Prvo što smo učinili nakon zauzimanja Mazbatamija bilo je postavljanje temelja nadvožnjaka ispred stanice New YHT. Također sam vrlo sretan kad vidim da je posao koji smo postavili temelj nakon što je Mazbat otvoren danas. Tog dana 25 je rekao da ćemo ovo mjesto završiti u septembru. Alhamdulillah prije tjedan dana radovi su završeni i sada smo osigurali protok prometa. Željeznička ulica jedna je od glavnih arterija Konye koju koriste posebno industrijalci. Otvaranjem nove stanice YHT, ovdje bi se formirala trka za štakore. Zapravo smo izgradili tunel. Dužinom tunela 155 metara uklonili smo saobraćaj iz zabune u prometu koja će se dogoditi na stanici YHT i ona je aktivna od sinoć. Nadam se da će to biti dobro za naš grad. "

Naglašavajući da je promet jedna od tema na kojoj najviše rade, rekao je gradonačelnik Altay, alt Izvodimo važne radove na javnom prevozu dok pravimo podzemne željeznice i aranžmane vezane za vozila. Nadam se da će se tender za podzemnu željeznicu uskoro održati. Važno je smanjiti vrijeme koje ljudi provode u prometu. Za to radimo dan i noć bez reči ”.

FIZIČKA ULAGANJA SE NASTAVLJAJU U OKVIRU 31

Gradonačelnik Altay zahvalio je trgovcima na njihovoj osjetljivosti tokom izgradnje podvožnjaka i rekao, ana Glavni slogan ovog razdoblja je Gönül Belediyeciliği. Uvijek smo u skladu sa svojim građanima. S jedne strane radimo dan i noć o potrebama grada. U svim okruzima 31 nastavljaju se infrastrukturni radovi, asfaltiranje i seoski putevi. Jedan od najboljih primjera fizičkih općina, završen tjedan dana prije obećanja, željeznički podvožnjak YHT željeznice u iznosu od 22 miliona, što je dobro za naš grad “, rekao je.

O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Ova stranica koristi Akismet kako bi smanjila neželjenu poštu. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.