AFRAY Suburban Line je lansiran ove godine

Baza loze za prigradski avion se lansira ove godine
Baza loze za prigradski avion se lansira ove godine

Ove godine, Afyonkarahisar će biti uveden u sistem lake željeznice. Među projektima kandidata za gradonačelnika Mehmeta Zeybeka su državne željeznice 7 za AFRAY. U Regionalnoj direkciji je održan sastanak. Prve dvije faze projekta, koje se sastoje od četiri faze, bit će položene u toku godine.

Državne željeznice 7. Regionalna direkcija je bila domaćin sastanka o projektu AFRAY, koji je među izbornim obećanjima kandidata za gradonačelnika Mehmeta Zeybeka. Članovi Skupštine Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, predsjednik AK-a, Hüseyin Sezen, gradonačelnik Burhanettin ,oban, kandidat za gradonačelnika Mehmet Zeybek, TCDD 7. Prisustvovali su regionalni direktor Adem Sivri i službenici Generalne direkcije TCDD.

Željezne mreže će se graditi

Toplantıda Afyonkarahisar Raylı sistemler (AFRAY) projesi masaya yatırıldı. 4 etap olarak planlanan proje için görüş alışverişinde bulunuldu. Projeye göre ilk etap tren garından Park Afyon, Karşıyaka Mahallesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi olarak planlanıyor. İkinci etapta ise Afyonkarahisar Şehirlerarası Otobüs Terminali (AFTAŞ) olarak hedefleniyor. Üçüncü etap da 1. Sanayi Sitesi – Ali Çetinkaya Garı – Karşıyaka – Uydukent 1.Bölge – Afyon Devlet Hastanesi – Otogar, dördüncü etap ise Millet Bahçesi, Mecidiye, Spor Kompleksi, oteller bölgesi, Özdilek kavşağına kadar AFRAY banliyö tren hattı olacak.

Možemo sve, ako želimo.

Govoreći na sastanku zamjenik profesora. Dr. Veysel Eroğlu, çöz AFRAY je projekt koji će riješiti probleme i probleme Afyonkarahisar prometa. Danas smo se sastali sa zvaničnicima TCDD-a. Naše železnice su napravile veliki skok u poslednjih nekoliko godina i naša zemlja je preživela sa brzinskim vozom. Brze željezničke linije Ankara-Afyonkarahisar, Izmir-Afyonkarahisar bit će operativne u narednim danima. Afyonkarahisar će biti točka ukrštanja za autoputeve sa brzim vlakovima. Svi putevi naše zemlje će doći u Afyonkarahisar. Rešili smo sve probleme svog ministarstva. U poslednje vreme neki ljudi tvrde da je ovaj železnički sistem težak. U našoj stranci, ništa nije teško u našoj vladi. Mehmet Zeybek, naš kandidat za predsjednika, potpisat će projekt. Naš novi kandidat će donijeti novu viziju našem gradu. U našim projektima ne postoji niko koga se zove nemoguće. Hajde da odustanemo od glasina u susjedstvu. Oni tvrde da je cijena visoka. Ako smo obećali nešto, uradićemo Biz

Mi ćemo privući naše studente

U svom govoru, poslanik Ali Özkaya je rekao, vermek U posljednjih nekoliko godina, TCDD pruža infrastrukturnu podršku opštinama sa svojim prekrasnim projektima. AFRAY Uradićemo dobar posao ako naša predgradska železnička linija radi u skladu sa lokalnom i centralnom vladom. Vjerujem da će, ako se to učini, naš grad biti jedan od najvažnijih alata za alternativnu formaciju za rješavanje problema u gradu. Međutim, gustina vozila u gradu će se smanjiti. Pre svega, obezbedićemo prevoz univerziteta i regiona sa prigradskim vozom. Sa Millet Parkom, koji će biti izgrađen pored železničke stanice, privući ćemo naše studente koji studiraju na univerzitetu u gradski centar Park.

Nezamislivo

Kandidat za gradonačelnika Mehmet Zeybek rekao je, u Nekima od nas, da je naš projekat autoputa AFRAY prigradske željeznice težak i maštovit. Ljudi iz AK partijske vlade su shvatili da su teški, ne mogu ni da zamisle da je ova nacija ostvarila ocenu sastanka predsednika AK-a Pokrajinski predsednik Huseyin Sezen je rekao da će posao početi u toku godine, rekao je; Tir Naš grad će sada imati novo prevozno sredstvo, novu vitalnost i osjećaj opuštenosti u saobraćaju. Afyonkarahisar je grad koji raste i razvija se iz dana u dan. Nekoliko godina kasnije, s obzirom na trenutne okolnosti, on će postati mnogo gušći grad sa sve većim brojem stanovnika i povećanim brojem vozila, i ovaj projekat će morati da se razmotri. Naš gradonačelnik, gospodin Mehmet Zeybek, koji želi da olakša grad takvim planiranjem i dugoročnim planiranjem, realizovaće ovaj projekat sa poniznošću, iskrenošću i marljivošću i predstaviti ga u službi našeg naroda. (Afyonkarahisar - \ t fokus)

Trenutni raspored željezničkih tendera

oktobar 01

Obavijest o nabavci: Pribavit će se nezavisna služba za reviziju

Oktobar 1 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
oktobar 01
oktobar 02

Obavijest o tenderu: Ugradnja elektrana Hanlı-Çetinkaya postrojenja

Oktobar 2 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
oktobar 02

Obavijest o tenderu: Poboljšanje klizišta između postaja Durak Bucak

Oktobar 2 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
oktobar 08

Obaveštenje o nabavci: Izgradnja Stražarske kutije

Oktobar 8 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Komentari

Ova stranica koristi Akismet kako bi smanjila neželjenu poštu. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.