Gradonačelnik Tarsusa može zatražiti podršku za brzi voz

Gradonačelnik Tarsusa može zatražiti podršku za brzi voz: Tarsus gradonačelnik ketevket Može se sastati sa novinarima zbog 10-ovog Dana rada novinara.


Gradonačelnik ketevket Can i zamjenici gradonačelnika su učestvovali u programu koji je organizovan u restoranu Mobile.

Novinari su proslavili Dan novinara zaposlenih u januaru 10 i zahvalili novinarima na njihovom trudu i novinarstvu.

Gradonačelnik slavi novu godinu, "Proslavili smo prošlu sedmicu nove godine, našu zemlju, donijeli sreću nama i našoj zemlji, nema vijesti o mučenicima, bratstvo je ojačano, naša zemlja je godina bez nevolja oko naše zemlje i zastave", rekao je on.

Gradonačelnik Tarsus je rekao da se suočio sa poplavom i rekao: “Prošle nedelje, naš grad i region suočili su se sa poplavom. Hvala Bogu, nije bilo gubitka života u našem regionu. Žrtva su bili samo farmeri na vrhu i ušima. Nadam se da će naši starješine stajati uz naše poljoprivrednike koji su žrtve ove poplave. U isto vrijeme zbog velikih snježnih padavina u Taurusu putevi su bili zatvoreni. Hvala Bogu, naša metropolitanska opština, mi i naš tim ıamlıyayla 7 / 24 kao rezultat rada otkrili smo da je otvaranje puteva i spriječilo bilo kakav gubitak života ”, rekao je on.

Gradonačelnik ketevket Can, koji je izjavio da će izvesti F4 borbeni avion u Tarsus, rekao je: ik Mi smo doveli F4 borbeni avion do mjesta gdje je naš mučenik Aviation First Lieutenant Bahadır inahin izgradio park. Nadamo se da će 1 ponuditi naš ratni avion našim građanima u toku sedmice. ”

Izjavljujući da su napravili uređenje u Eshab-ı Kehf, gradonačelnik je rekao, çevre Naši radovi na uređenju zemljišta počeli su u Eshab-ı Kehf. 1-1.5 mjesec nakon što će naši građani moći lako izletiti na stolove. Naš projekt stanovanja za porodice mučenika završio je posle mesečnog rada 2. Izveli smo njihova djela, nadamo se da ćemo realizirati ceremoniju podjele ovog mjeseca. Projekat razvijamo tako što razgovaramo, razgovaramo i razgovaramo sa našim muhtarama i građanima u svakoj službi koja će biti pružena 45 susedstvu. Radimo zajedno sa našim kolegama 7 / 24 bez diskriminacije, primjenjujemo u skladu sa zahtjevima svakog susjedstva, nastavićemo raditi “, rekao je on.

ŽELJENA PODRŠKA ZA BRZI VLAK

Predsednik Can, projekat brzog voza u gradu, određeni deo podzemlja je tražio podršku od novinara. Gradonačelnik Can, “Kavaklı Level Crossing, to jest, groblje je počelo da se pravi do temelja. Mithatpaşa i Yeşilyurt Level Crossings još nemaju projekte. Kao što smo izrazili na svakoj platformi, nismo protiv projekta brzih vlakova. Projekat brzih vozova je plus za naš grad. Vozićemo od sjevera prema jugu, južno prema sjeveru našeg grada. Vozilo prolazi odozdo ili odozgo, nema problema. Zato razmislite o pešačkom prelazu, da bi naši pešaci prešli isti način na koji radimo u Sunay Atilla Bridgeu, morate napraviti eskalator. 7 metara visine 10 cm. Svako mora da se popne uz ovu meru i pređe preko prelaza preko puta da bi izbegao sletanje, tako da postoji alternativa. Sutra će se zatvoriti i neće biti alternative. Uzet ćemo cijenu i uzeti ovaj brzi vlak od 2 kilometraže do tla 1000 / 7 km 3.5 km. bi. Ovo je 3.5 km. Sjednite ispod zemlje, a nadvožnjak Sunay Atilla će biti uništen, postoji trenutni saobraćaj, plus postojeća stanica ispod zemlje, napravimo stepenice do vlaka kao građani iste podzemne željeznice. Topola bi trebalo ponoviti, ali ponovo ući na prelaz Mithatpaşa Kavaklı. Željeli smo da to košta, ako košta više, država je naša, naša vlada je naša, oni su sav novac naše države. Ne protivimo se tome. Kao primjer pokazuju Porsuk Tea u Eskişehiru, ali tlo Porsuk čaja je močvara, ovdje nemamo močvare. Porsuk čaj u našoj državi je ušao u zaista veliki finansijski teret. U pravu si, ali naš pod je solidan. Ako je potrebno, kao opština Tarsus i općina Mersin, dopustite da pomognemo iskopu vlaka. Ako voz ide od dna, gornji prostor će biti u komercijalnoj zoni, zelena površina će biti, a godinama je to mesto koje deli Tarsus na dva, dok postaje središte spajanja i sredine. Ako je voz pod zemljom, 100 se okreće u gornji dio. Očekujem podršku od vas po ovom pitanju ”.

Predsednik Can je govorio o uslugama koje će se obavljati u 2017-u jedan po jedan i još jednom proslavio Dan rada novinara 10.Sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Komentari