Turska je završila Ski Cross Competition

Turska Ski Cross Konkurencija je završila: obavlja Turska skijaška federacija Predsjedništva Turske Ski kros natjecanja završila Geremi Arkut je na planini svečanosti medalju.

Turska skijaška federacija vodi Predsjedništvo, Turska Ski kros natjecanja završen svečanom medalja je održana na planini Arkut Gerede.

Poslednjih meseci na planini Arkut održana je Ski Runing B liga, Balkan Cup, Ski Runing B liga, čudo prirode naše zemlje. Ova trka na dodavanje još jedan novi Cross prvenstvo države održano u Turskoj Gerede Arkut Mountain Ski centar i završio sa finalu. Takmičenje, koje je trajalo dva dana, završilo se nakon finala.

Šampionat 13, koji je održan sa 100 sportistima koji su učestvovali u 12 provinciji, završio je medaljama i trofejima u 2015: 13 u martu.

Geredem se pridružio prvenstvu sa 9 sportašima. Naši sportisti po kategorijama Ayşenur Duman 1. Kontaktirajte Mustafu direktno View Salihcan's profil Kontaktirajte Mustafu direktno View Uğur's Kontaktirajte Tarık direktno kao vrhunski sportisti. Prema kombinovanim rezultatima tima 2 pokrajine Ağrı. 2 u pokrajini Mus. Provincija Ankara je 3. dok su uzimali trofeje.