Acute Snow Sports uspješno zatvara sezonu skijanja

Sezone u akutnim Snijeg ski ogranak zatvara uspješno: Turska u skijaške federacije K1 i K2 liga U12-14 starosnoj kategoriji, što je posljednji konkurencija ove sezone, xnumx.etap takmičenja, s datumom 3-14 marta 15 u 2015 dok učešće sportiste, Erzurum Palandöken / Xanadu Snowwhite Skijalište i Polat Renaissance Olympia Circuit.

Acut Sports Club, sponzorisan od strane sponzora Pegasus Airlinesa, učestvovao je na ovim takmičenjima sa 3sporcu, uključujući 7 iz Istanbulske filijale, 4 iz Kocaeli ogranka, 12 iz ogranka Ankara.

U kategorijama U2 sa 2 spusta u 14 dana i U12 sa jednim spustom u disciplinama veleslalom i slalom, Akutni skijaši su prvog dana osvojili 1 zlato i 1 bronzu u trkama K1 lige, 2 zlata i 2 srebro u Utrke K1 lige, i 1 zlato u trkama K1 lige drugog dana, osvojile su 1 srebrnu, 2 bronzane i 2 zlatne medalje u K3 ligi i zadržale svoje prvo mjesto u poretku sa ukupno 12 medalja.

U najnovijoj distribuciji medalja, Acute Sports Club završio je sezonu u 1 sezoni 2014 u K15 ligi, 15 zlatnu medalju u 11 zlatu, 15 srebro, 2 Bronze i 20 zlato u K7 ligi, i 68 srebrnu medalju u obje lige. Medalisti: